YouthMaster
08.03.24
Dwunastka w Krakowie
29.02.24
Ryk 2024
20.02.24
Wigilia Pełna Ciepła
24.12.23
Życzenia Świąteczne
22.12.23
ELFY DWUNASTKI
18.12.23
Dzień Życzliwości
21.11.23
Niepodległy Chrobry
11.11.23
Noc z Szymborską
10.11.23
Noc z Szymborską
09.11.23
FISTBALL W LO XII
04.11.23
Dziady w LOXII
02.11.23
EUROWEEK 2023
30.10.23
Matury próbne w LOXII
25.10.23
Code Week 2023
11.10.23
Wielka Brytania 2023
08.10.23
Kolory Dwunastki
03.10.23
Dzień Chłopaka
30.09.23
PIŁKA NOŻNA
27.09.23
BIEGI PRZEŁAJOWE
26.09.23
BEANIA 2023
12.09.23
Przyrodniczy PUW
08.09.23
Konkurs Zdrowy Bolek
21.06.23
1G i 1C w Sudetach
21.06.23
Złoto Mateusza!
17.06.23
2F w Krakowie
13.06.23
HUMAN NA WCZASACH
11.06.23
Konkurs sudoku
04.06.23
Warsztaty Mediacji
29.05.23
Dzień Matki
26.05.23
Humaniści w Italii
06.05.23
Matury 2023
04.05.23
Liderzy wiedzy
28.04.23
Drzwi Otwarte Dwunastki
22.04.23
MARATON FILMOWY
21.04.23
Recenzja z teatru
17.04.23
OLIMPIADA HISTORYCZNA
04.04.23
KURA Koncert
29.03.23
Recenzja z teatru
07.03.23
Wymiana z Holandią
15.02.23
1H sprawozdanie z Nfm
14.02.23
Paszporty Polityki
21.01.23
ŻYCZENIA NA NOWY ROK
01.01.23
Wesołych Świąt
21.12.22
PODARUJ MIKOŁAJA
21.12.22
Elfy Dwunastki
21.12.22
Wycieczka do Drezna
17.12.22
SEMESTRALNYCH CZAS
10.12.22
Mikołajki w LOXII
07.12.22
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
21.11.22
11 listopada
12.11.22
Dziękujemy za 30 lat!
07.11.22
BEANIA 2022
20.09.22
Pierwszy dzień szkoły
01.09.22
Wakacje, czas start!!
24.06.22
DZIEŃ ZDROWEGO BOLKA
22.06.22
SU LOXII GÓRĄ!
15.06.22
Pływanie drużynowe
06.04.22
Koszykówka dziewcząt
14.03.22
"Dziadowy WUW"
29.10.21
FISTBALL
21.10.21
Lista klas pierwszych
30.08.21
Relacja z Dnia Sportu
23.06.21
Sukces w koszykówce
05.06.21
MATURA 2021
04.05.21
Dzień Ziemi 2021
25.04.21
Ogłoszenie przetargów
14.09.20
Sukces uczniów LOXII
06.06.20
Rekrutacja 2020
04.05.20
Komunikat Policji
30.03.20
UWAGA MIESZKAŃCY
20.03.20
KONTAKT ZE SZKOŁĄ
15.03.20
Dostęp do e-Dziennika
13.03.20
Wymiana z Grecją
05.12.19
Matura na 100%
20.10.19
X KMO "Żuraw"
18.03.19
M@tando
11.10.18
Gala Stypendystów
21.09.18
Damian Pasiński
11.09.18
Agnieszka Nowicka
08.09.18
Edyta Morska
08.09.18
Jadwiga Woźniak
08.09.18
Ślubowanie klas I
06.09.18
Nasze sukcesy!
21.06.18
Wielokulturowa Rosja
18.06.18
Wampiriada 2018
22.03.18
Koszykówka chłopców
19.02.18
Siatkówka dziewcząt
07.01.18
Siatkówka chłopców
07.01.18
INFORMACJE SPORTOWE
01.12.17
Maraton Matematyczny
25.09.17
LEKKA ATLETYKA
03.06.17
SIATKÓWKA PLAŻOWA
01.06.17
KRĘGLE
27.04.17
MISTRZOSTWA SZKOŁY
22.04.17
RyK - relacja BOLO TV
05.04.17
DRZWI OTWARTE
23.03.17
PIŁKA RĘCZNA
16.03.17
TENIS STOŁOWY
15.03.17
NARCIARSTWO ALPEJSKIE
08.02.17
PŁYWANIE
28.01.17
Gratulujemy!
16.01.17
Co jeśli? #4
02.01.17
SZACHY W XII
10.12.16
Turniej CS:GO
01.12.16
KOMA
01.12.16
Warsztaty BOLO TV
18.11.16
JAJKO
15.11.16
Hel zdobyty!
17.10.16
Joanna Pelczarska
09.09.16
Dzień Sportu
22.06.16
Nowość w rekrutacji
17.06.16
DZIEŃ SPORTU
17.06.16
Wymiana z Włochami
14.06.16
Tenis stołowy
10.06.16
Siatkówka plażowa
10.06.16
Bilard
09.06.16
Kręgle
08.06.16
Bieg na orientację
04.06.16
Piłka siatkowa
24.05.16
Koszykówka dziewcząt
02.05.16
Test pobrań
21.04.16
Geografia
21.04.16
Test galerii
20.04.16
test formularza
19.04.16
Tenis stołowy
20.03.16
Renata Fox
20.03.16
Elżbieta Nowicka
20.03.16
Elżbieta Syska
20.03.16
Ewa Szewczuk
20.03.16
Urszula Szymczak
20.03.16
Andrzej Urban
20.03.16
Katarzyna Bukowska
20.03.16
Agata Michalska
20.03.16
Renata Pajor
20.03.16
Dorota Radłowska
20.03.16
Sławomir Szymański
20.03.16
Agnieszka Kacała
20.03.16
o. Grzegorz Libuda
20.03.16
Katarzyna Kocińska
20.03.16
Aleksandra Golian
20.03.16
Aleksandra Mazurek
20.03.16
Beata Stachowska
20.03.16
Mirosława Lazar
20.03.16
Joanna Banaś
20.03.16
Stanisław Szczęsny
20.03.16
Andrzej Orzechowski
20.03.16
Anna Winiarska
20.03.16
Agnieszka Bednarska
20.03.16
Artur Malina
20.03.16
Janina Grobara
20.03.16
Anna Skubisz
20.03.16
Anna Wąsiel-Alberska
20.03.16
Dariusz Dziedzic
20.03.16
Jadwiga Listwan
20.03.16
Grażyna Romaniuk
20.03.16
Agnieszka Wrońska
20.03.16
Iwona Zaniewska
20.03.16
Lidia Cybulska
20.03.16
Beata Dzięgielewska
20.03.16
Jadwiga Bańska
20.03.16
Agnieszka Szymańska
20.03.16
Halina Jędrychowska
20.03.16
Jubileusz 55-lecia
19.03.16
Nauczyciele
16.03.16
Adrianna Burtna
13.03.16
Agata Skaczyło
13.03.16
Zdzisław Jaskólski
13.03.16
Jakub Madajczyk
13.03.16
Marian Czajkowski
12.03.16
Ewa Promna-Baj
12.03.16
Arleta Łuczak
12.03.16
Łukasz Iwaniuk
12.03.16
Ranking EWD 2015
19.01.16
KURA - 2015
22.04.15
DAWKA 2
14.11.14
KURA - 2014
29.04.14
JAJKO
06.12.13