Osiągnięcia

Wiedza jest kluczem do zrozumienia świata. Mają tego świadomość uczestnicy olimpiad przedmiotowych.

Obok prezentujemy listę finalistów i laureatów olimpiad z kilkudziesięciu poprzednich lat. Uczniowie “Dwunastki” pod opieką doskonale wykształconej kadry pedagogicznej od wielu lat zdobywali i zdobywać będą nadal laury olimpijskie. Wszystkim tu niżej zapisanym gratulujemy osiągnięć i chylimy czoła przed nimi, mając świadomość, że już samo przygotowanie do olimpiady to niemały wysiłek.

Poniżej – najświeższe informacje o sukcesach uczniów “Dwunastki”

  •  2015/2016 Aleksandra Korzeniowska historia p. Anna Wąsiel-Alberska
      Aleksandra Burdek historia p. Zdzisław Jaskólski
      Aleksandra Kasprzyk historia p. Anna Wąsiel-Alberska
      Julia Paduch historia p. Anna Wąsiel-Alberska
      Łukasz Fedak historia p. Zdzisław Jaskólski
      Michał Gwardyński historia p. Zdzisław Jaskólski
      Alicja Sołtys język polski p. Magdalena Gumienny-Nowak
      Arkadiusz Wąsiel język polski p. Joanna Szablińska-Łaba
      Aleksandra Wiza język polski p. Katarzyna Zasada
      Agnieszka Żurek język polski p. Halina Jędrychowska
      Julia Michalak język polski p. Magdalena Gumienny-Nowak
      Aleksandra Charuba język polski p. Joanna Szablińska-Łaba
  •   Emilia Janas język polski p. Halina Jędrychowska
      Michalina Szlachetka język polski p. Ewa Promna-Baj
      Krzysztof Brzastowski WOS p. Z. Jaskólski /p. A. Wąsiel Alberska
      Michalina Szlachetka WOS p. Anna Skubisz
      Joanna Rutkowska WOS p. Anna Skubisz
      Błażej Szulecki WOS p. Zdzisław Jaskólski
      Dorian Borecki WOS p. Anna Skubisz
      Grzegorz Słomski WOS p. Anna Skubisz
      Klara Walkowicz WOS p. Anna Skubisz
      Ziemowit Syta WOS p. Zdzisław Jaskólski
      Rafał Włoczka WOS p. Dariusz Dziedzic
      Bartosz Nowosielski WOS p. Dariusz Dziedzic
      Bartosz Łyskawa przedsiębiorczość p. Andrzej Urban
      Aleksandra Iwanowska religia p. Agnieszka Kacała
      Nina Wieczorek religia p. Agnieszka Kacała
  • 2014/2015Agnieszka Żurekj. polskiH. Jędrychowska
     Dawid Horyzaj. polskiH. Jedrychowska
     Aleksandra Korzeniowskaj. polskiE. Promna-Baj
     Magdalena K.j. rosyjskiA. Skaczyło
     Urszula HryceniakhistoriaJ. Grobara
     Maria SmolnyWOSD. Dziedzic
     Krzysztof JagiełłoWOSZ. Jaskólski
     Krzysztof BrzastowskiWOSZ. Jaskólski
     Marek OlchówkaWOSZ. Jaskólski
     Patrycja BiałkoWOSD. Dziedzic
     Beata BoguckaWOSD. Dziedzic
     Adrianna ŚliwińskaWOSD. Dziedzic
     Kamila SzymańskaWOSD. Dziedzic
     Adrianna SiepsiakWOSD. Dziedzic
     Krzysztof SzczęśniakWOSA. Skubisz
  •  Olga Majlichhistoria sztukiA. Mazurek
     Bruno Szenkhistoria sztukiA. Mazurek
     Magdalena Biernatpierwsza pomocK. Bukowska
     Magdalena WedlerreligiaA. Kacała
     Aleksandra IwanowskareligiaA. Kacała
    2013/2014Marta Skrętkowiczjęzyk polskiE. Baj
     Mirosław Sadowskijęzyk polskiH. Jędrychowska
     Dorian Boreckijęzyk polskiK. Zasada
     Mirosław Sadowskijęzyk francuskiJ. Listwan
     Maciej PowierżafilozofiaS. Szymański
     Bartosz NyslerfilozofiaA. Wojczyńska
     Marcin KoszhistoriaA. Skubisz
     Michał ŚcianahistoriaD. Dziedzic
     Maria MigajWOSA. Skubisz
     Karolina BajcarWOSZ. Jaskólski
  •  Maciej SłobodzianWOSZ. Jaskólski
     Michał SidłoWOSA. Skubisz
     Adrianna SabadaszWOSA. Skubisz
     Klara KlarowiczWOSA. Skubisz
     Katarzyna RyznarWOSA. Wąsiel-Alberska
     Monika BuniobiologiaŁ. Iwaniuk
     Monika MachowskareligiaA. Kacała
     Łukasz SpytreligiaA. Kacała
     Jakub GibalskireligiaA. Kacała
    2012/2013Dagmara Derdajęzyk polskiE. Baj
     Alicja Zarembajęzyk polskiE. Baj
     Kinga DrewniowskaWOSD. Dziedzic
     Przemysław JadłowskiWOSA. Skubisz
     Aleksander ObłąkWOSA. Skubisz
     Maria MigajWOSA. Skubisz
  •  Adam SzczepaniechistoriaA. Skubisz
     Adam SzczepaniecWOKA. Mazurek
     David Horyzajęzyk angielskiM. Cyran
     Zofia Kalecińskajęzyk francuskiP. Machowiec
     Michał MolendareligiaA. Kacała
     Monika MachowskareligiaA. Kacała
     Monika SkoniecznareligiaA. Kacała
    2011/2012Karolina Przystupajęzyk polskiD. Gawinecka
     Natalia Sajewiczjęzyk polskiK. Zasada
     Maciej Gajosjęzyk polskiE. Baj
     Mateusz Staniakjęzyk polskiE. Baj
     Mikołaj GolemaWOSA. Wąsiel-Alberska
     Przemysław JadłowskiWOSA. Skubisz
     Kaja BorzemskaWOSZ. Jaskólski
     Adam SzczepaniechistoriaA. Skubisz
  •  Weronika Moskwawiedza o kulturzeA. Mazurek
     Maksymilian Puziowiedza o kulturzeA. Mazurek
     Rafał MilewskigeografiaB. Stachowska
     Monika MachowskareligiaA. Kacała
     Monika SkoniecznareligiaA. Kacała
    2010/2011Katarzyna SkopJęzyk polskiM. Gumienny
     Magda KasprzykJęzyk polskiH. Jędrychowska
     Adam SzczepaniecHistoriaA. Skubisz
     Jacek ŁuczyńskiWOSA. Skubisz
     Dorian DudaWOSZ. Jaskólski
     Marcin SzlachetaGeografiaB. Stachowska
     Arkadiusz JędrzejewskiFizykaA. Orzechowski
     Marcin A. OwczarekReligiaA. Kacała
     Weronika SacharewiczReligiaA. Kacała
     Luiza PiechuraReligiaA. Kacała
  • 2009/2010Maciej MarzecJęzyk polskiM. Gumienny
     Grzegorz DejnekaJęzyk polskiE. Baj
     Julia KarwaszJęzyk polskiH. Jędrychowska
     Marcin JędrysiakWOSA. Skubisz
     Konrad KopystyńskiWOSA. Wąsiel
     Dorian DudaWOSZ. Jaskólski
     Anna DąbrowskaHistoriaK. Nowak
     Aleksander OstapiukPrzedsiębiorczośćA. Urban
     Luiza PiechuraReligiaA. Kacała
     Maciej StelmaszczykReligiaA. Kacała
     Weronika SacharewiczReligiaA. Kacała
    2008/2009Adam KamińskiPrzedsiębiorczośćA. Urban
     Adam KunyszInformatyka 
     Adam KunyszMatematykaE. Szewczuk
     Łucja ŁopatkaJęzyk polskiM. Gumienny
  •  Michał MajewskiBiologiaK. Morawska
     Ewa PawlusHistoriaZ. Jaskólski
    2007/2008Alicja WojciechowskaJęzyk polskiM. Gumienny
     Agnieszka MarekJęzyk polskiM. Gumienny
     Michał KamińskiPrzedsiębiorczośćA. Urban
    2006/2007Łukasz SzelągHistoriaA. Skubisz
     Zbigniew PaleczekJęzyk polskiE. Baj
     Przemysław SrogoszJęzyk polskiM. Gumienny
     Marek MichalakPrzedsiębiorczośćA Urban
     Alicja DardaWOSA. Skubisz
    2005/2006Aleksandra SwędrowskaJęzyk polskiM. Gumienny
     Katarzyna DejaJęzyk polskiJ. Grębowiec
     Karolina JaraHistoria sztukiA. Mazurek
    2004/2005Kacper ZającMatematykaE. Szewczuk
     Maria MorawieckaHistoria sztukiA. Mazurek
  •  Tomasz BiernackiGeografiaG. Wnuk
     Paweł StawiarzWOSA. Skubisz
     Aleksandra ŻurowskaJęzyk polskiH. Jędrychowska
     Justyna CierpiszJęzyk polskiE. Baj
     Agata DrausJęzyk polskiM. Gumienny
     Anna AnagnostopuluJęzyk polskiK. Niemiec
     Łukasz CieślakWOSA. Skubisz
     Krzysztof OrmowskiRelgiaE. Wawrzynów
     Marta SkorupskaReligiaE. Wawrzynów
     Maciej AcgremowiczWOSA. Skubisz
    2003/2004Mateusz LamekReligiaE. Wawrzynów
     Michał HerlBiologiaE. Orzechowska
     Maria MorawieckaJęzyk polskiH. Jedrychowska
     Tomasz BiernackiGeografiaG. Wnuk
     Anna AnagnostopuluFilozofiaA. Gruszczyński
  •  Jerzy DudekReligiaE. Wawrzynów
     Katarzyna WachowiczBiologiaK. Morawska
     Jacek GulanowskiJęzyk polskiM. Gumienny
     Rafał RybickiHistoriaA. Skubisz
     Paweł HaładynHistoriaA. Skubisz
    2002/2003Berenika PalusJęzyk polskiM. Gumienny
     Ewelina MarciniakJęzyk polskiH. Jedrychowska
     Magdalena KolonBiologiaE. Orzechowska
     Jan WalulikWOSJ. Grobara
    2001/2002Paweł RybickiHistoriaJ. Grobara
     Marek GołębiowskiEkonomia 
     Marek MisiakJęzyk polskiM. Gumienny
     Małgorzata SajkiewiczJęzyk polskiH. Jędrychowska
    2000/2001Marek MisiakJęzyk polskiM. Gumienny
  • 1998/1999Jakub WyborskiJęzyk polskiE. Baj
     Jakub WyborskiFilozofia 
    1997/1998Małgorzata ŁakotaBilogiaE. Orzechowska
    1994/1995E. SzlachetaJęzyk rosyjskiH. Stachów
    1991/1992Robert GilurskiGeografiaG. Wnuk
     Tesfaye DemissieBiologiaE. Orzechowska
    1990/1991Beata StarowiczBiologiaK. Morawska
     Dorota ChałatJęzyk polskiE. Baj
    1986/1987Małgorzata SantyszJęzyk polskiA. Bocianowska
    1984/1985Barbara DenduraJęzyk polskiA. Patrzałek
    1981/1982Małgorzata WięckowskaJęzyk niemieckiU. Rudnicka
    1979/1980Katarzyna DubickaJęzyk rosyjskiH. Stachów
     Mirosław ŻarowskiFilozofiaM. Gołębiowska
     Małgorzata KościelakWych. plastyczneZ. Bartoszewicz
     Dorota MajadaWych. plastyczneZ. Bartoszewicz
  •  Ewa KozyraWych. plastyczneZ. Bartoszewicz
    1977/1978Marcin HarlederWych. plastyczneZ. Bartoszewicz
     Beata FatygaWych. plastyczneZ. Bartoszewicz
     Marzena KrzynowekJęzyk rosyjskiH. Stachów
     Marietta WalczakJęzyk niemieckiA. Gabryś
     Krzysztof KolonBiologiaK. Czosnowska
     Małgorzta HubajBiologiaS. Karmeński
    1976/1977Ewa PaszkowskaWych. muzyczneA. Świątek
     Sławomir KubasWych. muzyczneA. Świątek
     Paweł FrąckiewiczWych. plastyczneZ. Bartoszewicz
     Małgorzta GandorWych. plastyczneZ. Bartoszewicz
     Tadeusz KopećFizykaU. Marzyńska
     Ewa StyczyńskaJęzyk polskiA. Patrzałek
     Renata BarzyckaJęzyk polskiK. Niemiec
     Maria DabrowskaBiologiaK. Czosnowska
  • 1975/1976Elżbieta DługoszJęzyk polskiE. Drzewicka
     Izolda ToppJęzyk polskiA. Patrzałek
     Jacek KaweckiBiologiaA. Syper
     Bolesław WysłouchFizykaJ. Zychewicz
    1974/1975Krzysztof ZimmerBiologiaD. Jagielnicka
     Renata ZygmuntowiczBiologiaD. Jagielnicka
     Paweł MisiakFizykaJ. Zychewicz
     Bogdan DąbrowskiFizykaJ. Zychewicz
    1973/1974Bożena PlemniakBiologiaK. Czosnowska
     Małgorzta TerejJęzyk polskiA. Bocianowska
    1972/1973Ewa GodzińskaBiologiaA. Syper
     Małgorzta SmolikJęzyk polskiJ. Puła
  • 1971/1972Anna PawlikBiologiaA. Syper
     Mirosława FerensBiologiaD. Jagielnicka
     Hanna MichałowskaBiologiaD. Jagielnicka
     Anna TatarJęzyk polskiA. Bocianowska
    1970/1971Aleksandra SzkarłatJęzyk polskiA. Raabe
    1968/1969Przemysław DymarskiFizykaJ. Zychewicz