Osiągnięcia

Wiedza jest kluczem do zrozumienia świata. Mają tego świadomość uczestnicy olimpiad przedmiotowych.

Obok prezentujemy listę finalistów i laureatów olimpiad z kilkudziesięciu poprzednich lat. Uczniowie “Dwunastki” pod opieką doskonale wykształconej kadry pedagogicznej od wielu lat zdobywali i zdobywać będą nadal laury olimpijskie. Wszystkim tu niżej zapisanym gratulujemy osiągnięć i chylimy czoła przed nimi, mając świadomość, że już samo przygotowanie do olimpiady to niemały wysiłek.

Poniżej – najświeższe informacje o sukcesach uczniów “Dwunastki”

  •  

     2017/2018 Jan Pabisiakhistoria p. Z. Jaskólski
      Michał Gwardyńskihistoria p. A. Skubisz
      Julia NiemiecWOS p. D. Dziedzic
      Jan PabisiakWOS p. Z. Jaskólski/A.Skubisz
      Filip ZiobroWOS p. D. Dziedzic
      Julia PtasińskaWOS p. A. Skubisz
      Dominika BonarWOS p. D. Dziedzic
      Karol MuszyńskiWOS p. A. Wąsiel-Alberska
  •  

     2017/2018 Tymoteusz Matusiakhistoria p. A. Wąsiel-Alberska
      Marcin Nowickihistoria p. D. Dziedzic
      Jan Pabisiakhistoria p. Z. Jaskólski
      Karol Muszyńskihistoria p. A. Wąsiel-Alberska
      Monika NowakWOS p. D. Dziedzic
      Jan PabisiakWOS p. Z. Jaskólski
      Jan PabisiakWOS p. Z. Jaskólski
      Michał GwardyńskiWOS p. A. Skubisz
  •  

     2017/2018 Konrad ZającWOS p. D. Dziedzic
      Monika Nowakhistoria p. J. Grobara
      Tomasz Chaszewiczhistoria p. D. Dziedzic
      Wojciech Gąsiewiczhistoria p. D. Dziedzic
      Michał GwardyńskiWOS p. A. Skubisz
      Julia NiemiecWOS p. D. Dziedzic
      Dominika BonczarWOS p. D. Dziedzic
      Marcin NowickiWOS p. D. Dziedzic
  •  

     2017/2018 Piotr PawlusWOS p. D. Dziedzic
      Michał Gwardyńskihistoria p. Z. Jaskólski
      Krzysztof Bełenkowskihistoria p. Z. Jaskólski
      Kajetan Sochorhistoria p. Z. Jaskólski
      Maciej ZawistowskiWOS p. D. Dziedzic
      Julia NiemiecWOS p. D. Dziedzic
      Konrad ZającWOS p. D. Dziedzic
      Anna LempartWOS p. A. Skubisz
  •  

     2017/2018 Karolina KwaśnyWOS p. A. Wąsiel-Alberska
      Monika NowakWOS p. D. Dziedzic
      Julia NiemiecWOS p. D. Dziedzic
      Paulina Witka WOS p. D. Dziedzic
      Marcin NowickiWOS p. D. Dziedzic
      Marcin NowickiWOS p. D. Dziedzic
      Karol MuszyńskiWOS p. A. Wąsiel-Alberska
      Karolina KwaśnyWOS p. A. Wąsiel-Alberska
  •  

     2017/2018 Paulina WitkaWOS p. D. Dziedzic
      Mikołaj Słokiewiczhistoria p. A. Skubisz
      Dominik Figurageografia

     p. M. Parys-Wasylkiewicz

      Konrad Słomińskireligia p. A. Kacała
      Konrad Słomińskireligia p. A. Kacała
      Jan Chmieleckireligia p. A. Kacała
      Tadeusz Cisłak matematyka p. U. Szymczak
      Paweł Wilczkowiakfilozofia p. T. Kokurewicz

     

  •  

     2016/2017 Ziemowit SytaWOS p. Z. Jaskólski
      Bartosz NowosielskiWOS p. D. Dziedzic
      Dorian DengusiakWOS p. A. Skubisz
      Jan PabisiakWOS p. Z. Jaskólski
      Konrad ZającWOS p. D. Dziedzic
      Michał Gwardyńskihistoria p. A. Skubisz
      Paulina Jabłońskahistoria p. A. Wąsiel-Alberska
        

     

  •  

     2016/2017 Karol Muszyńskihistoria p. A. Wąsiel-Alberska
      Tymoteusz Matusiakhistoria p. A. Wąsiel-Alberska
      Jan PabisiakWOS p. Z. Jaskólski
      Julia NiemiecWOS p. D. Dziedzic
      Marcin NowickiWOS p. D. Dziedzic
      Weronika PiątekWOS p. A. Skubisz
      Filip KsiążczakWOS p. Z. Jaskólski
      Emila JanasWOS p. A. Skubisz
      Jan PabisiakWOS p. Z. Jaskólski
      Rafał WłoczkaWOS p. D. Dziedzic

     

  •  

     2016/2017 Ziemowit SytaWOS p. Z. Jaskólski
      Sandra StachówWOS p. A. Wąsiel-Alberska
      Sara GrusczyńskaWOS p. A. Skubisz
      Rafał WłoczkaWOS p. D. Dziedzic
      Rafał Włoczkahistoria p. D. Dziedzic
      Mikołaj Sołkiewiczhistoria p. A. Skubisz
      Jan Pabisiakhistoria p. A. Skubisz
      Łukasz Fedakhistoria p. A. Skubisz
      Jan Pabisiakhistoria p. A. Skubisz
      Paulina Jabłońskahistoria p. J. Grobara

     

  •  

     2016/2017 Jakub Będkowskihistoria p. A. Skubisz
      Mikołaj Sołkiewicz historia p. A. Skubisz
      Krzystzof Kushistoria p. D. Dziedzic
      Łukasz Fedakhistoria p. A. Skubisz
      Michał Gwardyńskihistoria p. A. Skubisz
      Ziemowit Sytahistoria p. Z. Jaskólski
      Jan Pabisiakhistoria p. Z. Jaskólski
      Michał Gwardyńskihistoria p. Z. Jaskólski
      Krystian Bocheńskihistoriap. Z. Jaskólski
      Emilia Kania religia p. A. Kacała

     

  •  

     2016/2017 Bartosz Łyskawaekonomia p. A. Urban
      Sebastian  Szelewiczekonomia p. A.Urban
      Jan ZałęckiWOK p. A. Mazurek
      Konrad Szydłobiologia p. M.Lazar
      Konrad Słomińskireligia p. A.Kacala
      Robert Horyzaj.angielski p. Zdzisław Jaskólski
      Jan Horbacz język.pol p. Magdalena Gumienny-Nowak
      Julia Michalak język.pol p. Magdalena Gumienny-Nowak
      Karolina Pszczołowska język polp. Ewa Promna-Baj
      Marcin Justfilozofia p.T.Kokurewicz

     

  •  

     2015/2016 Aleksandra Korzeniowska historia p. Anna Wąsiel-Alberska
      Aleksandra Burdek historia p. Zdzisław Jaskólski
      Aleksandra Kasprzyk historia p. Anna Wąsiel-Alberska
      Julia Paduch historia p. Anna Wąsiel-Alberska
      Łukasz Fedak historia p. Zdzisław Jaskólski
      Michał Gwardyński historia p. Zdzisław Jaskólski
      Alicja Sołtys język.pol p. Magdalena Gumienny-Nowak
      Arkadiusz Wąsiel język.pol p. Joanna Szablińska-Łaba
      Aleksandra Wiza język.pol p. Katarzyna Zasada
      Agnieszka Żurek język.pol p. Halina Jędrychowska
      Julia Michalak język.pol p. Magdalena Gumienny-Nowak
      Aleksandra Charuba język.pol p. Joanna Szablińska-Łaba

     

  •   Emilia Janas język polski p. Halina Jędrychowska
      Michalina Szlachetka język polski p. Ewa Promna-Baj
      Krzysztof Brzastowski WOS p. Z. Jaskólski /p. A. Wąsiel Alberska
      Michalina Szlachetka WOS p. Anna Skubisz
      Joanna Rutkowska WOS p. Anna Skubisz
      Błażej Szulecki WOS p. Zdzisław Jaskólski
      Dorian Borecki WOS p. Anna Skubisz
      Grzegorz Słomski WOS p. Anna Skubisz
      Klara Walkowicz WOS p. Anna Skubisz
      Ziemowit Syta WOS p. Zdzisław Jaskólski
      Rafał Włoczka WOS p. Dariusz Dziedzic
      Bartosz Nowosielski WOS p. Dariusz Dziedzic
      Bartosz Łyskawa przedsiębiorczość p. Andrzej Urban
      Aleksandra Iwanowska religia p. Agnieszka Kacała
      Nina Wieczorek religia p. Agnieszka Kacała
  • 2014/2015Agnieszka Żurekj. polskiH. Jędrychowska
     Dawid Horyzaj. polskiH. Jedrychowska
     Aleksandra Korzeniowskaj. polskiE. Promna-Baj
     Magdalena K.j. rosyjskiA. Skaczyło
     Urszula HryceniakhistoriaJ. Grobara
     Maria SmolnyWOSD. Dziedzic
     Krzysztof JagiełłoWOSZ. Jaskólski
     Krzysztof BrzastowskiWOSZ. Jaskólski
     Marek OlchówkaWOSZ. Jaskólski
     Patrycja BiałkoWOSD. Dziedzic
     Beata BoguckaWOSD. Dziedzic
     Adrianna ŚliwińskaWOSD. Dziedzic
     Kamila SzymańskaWOSD. Dziedzic
     Adrianna SiepsiakWOSD. Dziedzic
     Krzysztof SzczęśniakWOSA. Skubisz