Dnia 15.03 odbył się etap szkolny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, w którym na podium znaleźli się: Bartłomiej Chwiłkowski, Patryk Dymiński i Mikołaj Korobczak. Wszystkim Uczestnikom konkursu gratulujemy a Bartkowi, Patrykowi i Mikołajowi życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

W dniu 15 marca odbył się etap finałowy Międzyszkolnego Konkursu Znajomości Mapy. Drużyna naszej Szkoły w składzie: Aleksandra Bednarz z klasy 2a oraz Mateusz Misztal z klasy 3e zdobyła 3. miejsce.

Z radością informujemy, że Julka Michalak z klasy IA zakwalifikowała się do finału ogólnopolskiego Turnieju Psychologicznego czasopisma "Charaktery".

Szkolny etap konkursu "Szkolny Broker Informacji" wygrała drużyna w składzie: Agnieszka Kowalczyk i Konrad Szydło 2F.

Gratulujemy!