Nasi uczniowie zajęli II miejsce w międzyszkolnym konkursie
"Szkolny broker informacji", który odbył się w marcu w Mediatece.
Na podium stanęła drużyna w składzie :

Agnieszka Kowalczyk i Konrad Szydło z klasy 2f.

W czasie przeznaczonym na sprawdzanie prac, uczestnicy wraz z  opiekunami udali się do
Cen­trum Wiedzy i Informacji Naukowo-Technicznej Politechniki Wrocławskiej­,
gdzie zbiory liczą 260 tys. książek elektronicznych i 90 tys. czasopism.

Uczestnicy mieli możliwość zobaczyć, jak działają nowej generacji skanery dostępne w czytelni głównej  oraz skaner 3D.

Gratulacje!

Zrzut ekranu 2016-05-12 o 18.56.11

Zrzut ekranu 2016-05-12 o 18.56.26

Zrzut ekranu 2016-05-12 o 18.56.37

Nasi wrócili z Warszawy z tarczą! Odnieśliśmy historyczny sukces w Olimpiadzie Literatury i Języka Polskiego.Cała siódemka zasłużyła na wielkie uznanie. A oto szczegóły: Agnieszka Żurek z 2b została laureatką II miejsca! A Arkadiusz Wąsiel z 3b , Alicja Sołtys z 3a, Julia Michalak z 1a, Michalina Szlachetka z 3d, Emilia Janas z 2b oraz Aleksandra Charuba z 2a zdobyli zaszczytny tytuł finalisty.

Z ogromną radością i dumą chcieliśmy poinformować, że uczennica klasy 3D Aleksandra Korzeniowska została laureatką olimpiady historycznej.

Ziemowit Syta został laureatem II miejsca, Krzysztof Brzastowski zdobył tytuł laureata Olimpiady Wiedzy o III RP.

Uczniowie Krzysztof Brzastowski z klasy 3g i Rafał Włoczka z klasy 2c zostali finalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie.

Podczas finału centralnego Olimpiady WIEDZY O PRAWIE. Rafał Wołoczka z klasy II C został laureatem Olimpiady a Klara Walkowicz z klasy III D i Krzystof Brzastowski z klasy III G finalistami Olimpiady.

Magda Wedler (kl.3 d) została dn.07.04.16 r. Finalistką Ogólonopolskiej Olimpiady Wiedzy o św. Maksymilianie Kolbe.

Gratulacje i fanfary!