[foogallery id="8632"]

Festiwal Piosenki Angielskiej zorganizowano już po raz dziewiąty przez LO XI w partnerstwie z Wyższą Szkołą Filologiczną we Wrocławiu. W eliminacjach konkursowych wzięło udział ponad 60 wokalistów z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z Wrocławia, Leszna, Jaszkotla i Świdnicy. Do finału zakwalifikowano tylko 16 uczestników, którzy zaprezentowali wysoki i bardzo wyrównany poziom wokalny.  8 kwietnia 2016r. odbył się konkurs finałowy, w którym zwycięzcami zostali kolejny już rok nasi Dwunastkowicze.

I miejsce LO: Stitches, Bartek Deryło, 2G
II miejsce LO: The big bang, Paulina Strukiel, 1D

GRATULUJEMY!

Z radością informujemy, że Maciej Bryke - uczeń klasy 3G został laureatem I miejsca Dolnośląskiego Konkursu na Limeryk - \"Mapa z przymrużeniem oka\", a Małgosia Trybka z klasy 2H została wyróżniona.

Julia Borowiec i Adam Bartkowiak znaleźli się w gronie laureatów Międzyszkolnego Konkursu Małych Form Dziennikarskich O Laur Złotej Czcionki.

Gratulujemy.