Jak na XII przystało nie boimy się żadnej konkurencji startujemy w zwodach zbierając doświadczenia. Choć przed Nami często stoją zawodnicy to My amatorzy dajemy sobie radę. W halowej piłce nożnej dziewczęta zajęły VII miejsce  we Wrocławiu. Zawody odbyły się na naszej hali sportowej. Dobre humory Nas nie opuszczały. Za rok będzie  lepiej.

Podjęły walkę: Dominika Duczek - bramkarka 2f; Małgorzata Trybka 3h; Małgorzata Kowalik 2f;

Edyta Suszczyńska 3h; Sara Gałandziej 3b; Karolina Kwaśny 2a; Anna Pastuch 1b; Aleksandra Skrzypek 1b;

opiekun: Agata Michalska

Tegoroczny Kalendarz Dwunastki jest bogaty w zdjęcia zwierząt nauczycieli i uczniów LO XII. Ogłoszony wcześniej do niego casting cieszył się dużym zainteresowaniem, toteż w tej edycji znalazło się aż 28 zdjęć pupili –psów i kotów oraz królika. Format biurkowy kalendarza sprawdza się w praktyce, tym bardziej, że zawiera on informacje przydatne uczniom np. zaznaczone są ferie czy inne ważne daty związane z życiem szkoły.

Najważniejszy jest jednak cel , bowiem pieniądze uzyskane ze sprzedaży podobnie jak w poprzednich  latach, przekazałam dwóm fundacjom:

- Fundacji Centaurus, która wspomaga psy, koty, konie i inne zwierzęta np. gospodarskie, potrzebujące pomocy (choćby wykupując konie z rzeźni) oraz

- Fundacji Koci Zakątek zajmującej się porzuconymi kotami.

Obie fundacje są z Wrocławia. W tym roku dzięki hojności Nauczycieli i Uczniów, którzy wykupili cały nakład kalendarza, każda z fundacji otrzymała przelewem po 260 zł.

Poniżej zamieszczam Kalendarz Dwunastki do wglądu i zdjęcia potwierdzenia dokonanych przelewów.

Pragnę wszystkim, którzy nabyli kalendarz  gorąco podziękować, także panu Lechowi Błaczkowskiemu, który pomaga mi „od strony informatycznej” tworzyć kalendarz.

Diana Gawinecka

[foogallery id="11791"]

[gview file="http://lo12.wroc.pl/wp-content/uploads/2017/01/Prezentacja2017-8.11.pdf"]