Miło mi poinformować, że nasz uczeń Bartosz Łyskawa (3d) zakwalifikował się do etapu
centralnego Olimpiady Przedsiębiorczości. Warto dodać, że Bartek, wspólnie ze swoim kolegą z klasy, Sebastianem Szelewiczem, będą uczestniczyć również w finale Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej.

Gratulacje, A. Urban

OLIMPIADA HISTORYCZNA

Do etapu centralnego prestiżowej OLIMPIADY HISTORYCZNEJ zakwalifikowali się dwaj uczniowie: JAN PABISIAK z klasy II C oraz MIKOŁAJ SOŁKIEWICZ z klasy I D .

OLIMPIADA WIEDZY O PRAWE

Do etapu centralnego WIEDZY O PRAWIE zakwalifikowało się trzech uczniów naszej szkoły:
1.ZIEMOWIT SYTA
2.RAFAŁ WŁOCZKA
3.SANDRA STACHÓW

II EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY WIEDZY PRAWNICZEJ

RAFAŁ WŁOCZKA uczeń klasy III C znalazł się w najlepszej szóstce finalistów II edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Prawniczej. Przed Rafałem ogólnopolski finał na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

KONKURS WYBIERAM WYBORY

1.Tymoteusz Matusiak
2.Zimowit Syta
3.Michał Gwardyńki
zakwalifikowali się do II etapu ogólnopolskiego konkursu znajomości prawa wyborczego organizowanego przez Państwowa Komisje Wyborczą.
Tymek uzyskał najwyższy wynik 24 na 25 punktów.

Gratulujemy!!!
Zespół nauczycieli Historii i Wiedzy o Społeczeństwie