W finale Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej, który odbył się w minioną sobotę i niedzielę, nasi uczniowie odnotowali znaczący sukces.
Bartek Łyskawa zdobył tytuł laureata (21/30), a Sebastian Szelewicz został finalistą! Obaj to uczniowie klasy 3d. OWE to olimpiada bardzo trudna, przez wiele lat
nakierowana na uczniów techników ekonomicznych. Obejmuje zarówno część testową ale także matematyczne zadania o tematyce ekonomicznej, pisemny esej i prezentację.
Słowa uznania i gratulacje!
Andrzej Urban

Barbara Głębocka- uczennica klasy IIc- na Międzyszkolnym Konkursie Poezji Czesława Miłosza zajęła II miejsce w kategorii poezji śpiewanej.
Gratulujemy!
Poloniści

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły odnieśli sukces w ETAPIE CENTRALNYM OLIMPIADY WIEDZY O PRAWIE. ZIEMOWIT SYTA z kl. III D został LAUREATEM 3 MIEJSCA a RAFAŁ WŁOCZKA z kl. III C otrzymał tytuł LAUREATA zajmując 9 miejsce. Zaś SANDRA STACHÓW Z kl. III A uzyskała tytuł FINALISTKI tejże OLIMPIADY.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!
Nauczyciele Historii i WoS-u