Przez ostatnie miesiące co środę toczyły się rozgrywki w halowej piłce nożnej chłopców. Reprezentacje poszczególnych klas rywalizowały między sobą z dużym zaangażowaniem na hali sportowej. Zostały utworzone cztery grupy, w których po rozegranych meczach awansowały po dwie klasy do dalszego etapu. Mecze sędziowali wybrani uczniowie Michał Gwardyński, Mateusz Jama i Paweł Salomon. Emocji było dużo bo wszyscy chcieli się zaprezentować jak najlepiej ale zwycięzca może być tylko jeden. I tak się ostatecznie stało.

Mistrzami Szkoły w Halowej Piłce Nożnej w  2017 r.
zostali chłopcy z 3H w składzie:

Paweł Salamon; Wiktor Nowak; Jakub Litkowski; Józef Mianowski; Mirosław Podgórski; Kamil Olszański

II m - 3G
III m - 2B

Miło mi poinformować, iż aż czworgu uczniom klas trzecich naszej Szkoły udało się osiągnąć wysoki wynik z egzaminu języka angielskiego TOEFL Junior. (więcej…)

Miło nam poinformować, że podczas etapu wojewódzkiego trudnej, tematycznej olimpiady "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego" awans do etapu centralnego wywalczyli KRZYSZTOF KUS oraz MIKOŁAJ SOŁKIEWICZ. Dodatkowo Krzysztof okazał się być bezkonkurencyjny i zajął PIERWSZE miejsce podczas eliminacji wojewódzkich.

GRATULUJEMY
Zespół nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie

Z olbrzymią radością i dumą informujemy o kolejnym sukcesie olimpijskim.

MIKOŁAJ SOŁKIEWICZ z klasy I D został LAUREATEM V miejsca prestiżowej OLIMPIADY HISTORYCZNEJ i tym samym zdał maturę z historii na 100 %, natomiast jego starszy kolega JAN PABISIAK z klasy II C został FINALISTĄ tejże Olimpiady i również zdał maturę z historii na 100 %.
GRATULUJEMY !!!!!!
Zespół nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie