16 i 17 listopada o godzinie 18:00,  odbyły się dwa fantastyczne pokazy musicalu Mamma Mia. Na scenie zaprezentowali się uczniowie Dwunastki, pokazując niebywały talent wokalny, aktorski i taneczny. Wnieśli w nasze życie potężną dawkę wspaniałych emocji; każdy kto wychodził z przedstawienia miał szeroki uśmiech na twarzy.

Trzeba wspomnieć, że przedstawieniu przyświecał szczytny cel. POMOC naszemu uczniowi Szymonowi i absolwentowi Marcinowi. 30 października rozpoczęła się sprzedaż cegiełek wejściowych. Byliśmy pod wielkim wrażeniem tempa w jakim się sprzedały. Właściwie po tygodniu nie było już biletów/cegiełek.

Przedstawienie w ciągu dwóch dni zobaczyło około 900 osób. Suma zebranych pieniędzy ze sprzedaży cegiełek to 9490 złotych. Dodatkowo podczas przedstawienia wystawiona była puszka dla tych, którzy nie mieli okazji nas wesprzeć w swoich działaniach, w niej znalazło się 1810 zł. Razem zebraliśmy oszołamiająca sumę 11300 polskich złotych;-)

W wydarzenie zaangażowanych było bardzo wiele osób i przygotowania do niego trwały prawie trzy miesiące. Oto cała ekipa wspaniałych ludzi, którym za absolutnie wszystko dziękuję i gratuluje wielkiego sukcesu.

Aktorzy: Laura Gronek, Maja Korbiel, Inka Strukiel, Patrycja Leśniak, Michał Szeloch, Marcin Nowicki, Maks Adamek, Kamil Przyłucki, Basia Balicka, Bhakti Mallick, Jan Załęcki, Piotr Danicki, Szymon Szczęśniak, Iga Kuczyńska, Kalina Kunicka, Aleksander Kartkowski, Marta Kruk, Dominik Petek, Sophie Matwijów, Maciek Zawistwoski, Natalia Majewska, Piotr Prokofiew, Milena Powolny, Jacek Paździerkiewicz, Tomek Dobrowolski i Ola Skrzypek.

Operatorzy dźwięku i światła: Rafał Jędrych, Grześ Bernacki, Kuba Wójcicki, Maks Milewski, Maciej Samól.

Niezawodna pomoc techniczna: Mateusz Gronkowski, Janek Josiński

Choreografia: Kaja Karczmarczyk i Piotr Danicki

Scenografia: Zespół pod kierownictwem Aleksandry Mazurek

Tłumaczenie tekstów: Magdalena Parys - Wasylkiewicz, Basia Balicka i Martyna Bojko

Terapeuta sceniczny: Renata Fox

Zdjęcia i film: Gabrysia Piasecka

Scenariusz i reżyseria: Magdalena Parys - Wasylkiewicz i Kaja Karczmarczyk

Niedługo zostanie zmontowany film z całego przedstawienia, a poniżej mała fotorelacja.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, zaangażowanym w pomoc przy realizacji przedstawienia i GRATULUJĘ.

Magdalena Parys - Wasylkiewicz

[foogallery id="14261"]