Drodzy uczniowie !

Zapraszamy do wzięcia udziału  w szkolnym konkursie poetyckim

"Podaruj  uczucie"

Waszym zadaniem  jest napisanie utworu poetyckiego w jednym z języków obcych nauczanych w naszej szkole na określony temat. W roku szkolnym 2017/2018 uczuciem jest „radość”.

Termin dostarczenia prac: 28 lutego 2018 r. Prace składamy  u nauczycieli języków obcych: j. angielski (p. L. Cybulska, A. Skaczyło) j. niemiecki (p. B. Dzięgielewska) j. francuski (p. J. Listwan) j. rosyjski (p. A. Skaczyło).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone poprzez media szkolne w połowie marca 2018 r.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę rzeczową oraz punkty: 15/15 z języka, w którym utwór został napisany. Wybrani uczestnicy konkursu, którzy dostarczą wartościowe prace zostaną nagrodzeni punktami 10/10 z języka, w którym utwór został napisany.

Zwycięski wiersz zostanie zaprezentowany uczniom podczas Szkolnego Konkursu Poezji Obcojęzycznej w kolejnym roku szkolnym.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu nauczycieli języków obcych,

Agata Skaczyło

Wszystkie zakwalifikowane drużyny serdecznie zapraszamy na finał konkursu o miecz Bolesława Chrobrego. Odbędzie się on 22 lutego (czwartek) o godzinie 11.00 w Liceum Ogólnokształcącym Nr XII im. Bolesława Chrobrego przy pl. Orląt Lwowskich 2a.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękuję za wspólną zabawę i liczymy na dużą wiedze i inwencję w finale.

Lista drużyn zakwalifikowanych do finału Konkursu o Miecz Bolesława Chrobrego. Kolejność drużyn jest przypadkowa.

Zuzanna Kopeć, Karolina Butryn, Małgorzata Kujawa (ZS nr 20)
Julia Szabuńko, Julia Szymańska, Wiktoria Żuk (gimnazjum nr 40)
Oliwia Tomaszewska, Radosław Tosio, Dawid Karbowiak (SP nr 113)
Milena Blitek, Hanna Lupierz, Julia Godzisz, Aleksander Wilk (SP nr 26 Wałbrzych)