16 marca 2018r. odbył się Szkolny Konkursu na Prezentację Multimedialną w Językach Obcych. Organizatorkami konkursu były: p. Jadwiga Bańska, p. Beata Dzięgielewska i p. Arleta Łuczak.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich, którzy przygotowali prezentacje multimedialne w języku niemieckim dotyczące krajów niemieckojęzycznych ( „Miejsce, które mnie urzekło”). W prezentacjach pojawiły się informacje dotyczące wielu interesujących miast, m.in. Monachium, Wiednia, Goslaru, Drezna czy Jeny.

Jury, posługując się kryteriami oceny prezentacji jak poprawność merytoryczna i językowa, przejrzysty i uporządkowany układ, adekwatność zastosowanych narzędzi i efektów do przedstawianych treści, pomysłowość i kreatywność, przyznało trzy nagrody:

I miejsce – Julia Banasiewicz (2e) – prezentacja o Monachium,
II miejsce – Jakub Wójcicki (2e) – prezentacja o Dreźnie,
III miejsce – Wiktoria Huzar (1f) – prezentacja o Monachium

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.
Arleta Łuczak – współorganizatorka konkursu

Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/8P4lvI9fk7CViGW52