18 kwietnia rozpoczęliśmy tegoroczne „Śniadania u Chrobrego”. Codziennie do końca przyszłego tygodnia kolejne klasy pierwsze przygotowują śniadaniowy poczęstunek, związany z hasłem promującym zdrowe odżywianie się. Zaproszeni są wszyscy uczniowie i pracownicy szkoły – jedzenie serwujemy na przerwach po trzeciej lekcji, na pierwszym piętrze.

Tutaj będziemy zamieszczać zdjęcia z kolejnych śniadań: https://photos.app.goo.gl/Y5jMVJYaKqBxnx9I2

18 kwietnia 2018

Klasa IC
Hasło: UROZMAICAJ JEDZENIE

przygotowania

wspaniała ekipa, która to przygotowała, z wychowawczynia pani prof. Anną Gil-Kisiecką

naprawdę urozmaicony poczęstunek

a potem było tak

19 kwietnia 2018

Klasa IG
Hasło: SIEDEM RZECZY GŁÓWNYCH: BIAŁKA, TŁUSZCZE, WĘGLOWODANY, WITAMINY, SKŁADNIKI MINERALNE, BŁONNIK, WODA

e2 e4

?

Z wielką radością informuję, że Paweł Wilczkowiak z klasy 2A - dzięki silnej woli i determinacji, został Finalistą XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej!

Przypomnę również, że Paweł napisał doskonałą pracę na pierwszym etapie Olimpiady Filozoficznej, bardzo analityczną, która uzyskała maksymalną liczbę punktów przed Komisją Okręgową! - co już było wyjątkowym efektem jego pracy i dużym osobistym osiągnięciem!

Tadeusz Kokurewicz