Miło nam poinformować, że jury zakończyło już ocenianie prac.

W skład jury weszli: Jacek Ćwikła, artysta-plastyk, Halina Jędrychowska, nauczycielka języka polskiego, Aleksandra Mazurek, nauczycielka wiedzy o kulturze i historii sztuki, Patrycja Machowiec, pedagog szkolna i nauczycielka języka francuskiego, Małgorzata Smolik-Wyczałkowska, pedagog szkolna i organizatorka Konkursu.
Na uroczyste zakończenie Konkursu zapraszamy wszystkie osoby wyróżnione i nagrodzone, oczywiście wraz z Nauczycielami, Rodzicami, Babciami i Dziadkami, Rodzeństwem, Przyjaciółmi i z kim tylko chcecie.

Spotykamy się w LO XII (plac orląt Lwowskich 2a) w czwartek 7 czerwca o 17.00.

Nagrody i wyróżnienia zostały, jak co roku, przyznane w 5 kategoriach merytorycznych i wiekowych, stąd lista (nazwiska w kolejności alfabetycznej) jest bardzo długa:

Emilia Biskup SP 40
Paulina Wiącek SP 40
Maja Wierzbicka SP 40
Laura Witaszek SP 40

Jeśli któreś z nazwisk zostało przekręcone, przepraszam i uprzejmie proszę o jak najszybszą informację – mwyczalkowska@lo12.wroc.pl.