Z przyjemnością informujemy, że dwie uczennice kl. 1D: Zuzanna Kopeć i Paulina Siuba zostały finalistkami X Konkursu Mat-Origami "Żuraw".
Finały odbędą się 6.04.2019. Trzymamy kciuki.

Zespół matematyków

Miło nam poinformować, że drużyna debatancka naszego Liceum w składzie:

Matylda Chachaj 2b
Hanna Chorążykiewicz 2b
Małgorzata Kuśmierczyk 1a
Kacper Matuszewski 2b

wygrała Turniej Eliminacyjny we Wrocławiu Projektu "DeBBaty" organizowanego przez Szkołę Główną Handlową i już 29 i 30 marca będzie walczyć o tytuł podczas finału w Warszawie.

Trzymamy kciuki!

Z ogromną radością chcieliśmy poinformować, że Michał Kruszek został laureatem IV miejsca, Julia Ptasińskia, Julia Dębicka, Jakub Ptak, Filip Ziobro, Aleksandra Niemiec - finalistami etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej.

Serdecznie gratulujemy wiedzy.

Z radością informujemy, że drużyna naszej szkoły w składzie: Julia Kiezik z klasy 2c oraz Tomek Paluchniak z klasy 1d zajęli trzecie miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Znajomości Mapy.

Serdecznie gratulujemy wiedzy oraz sukcesu w trudnym konkursie.