W dniu 02 czerwca 2020r. reprezentacje dziewcząt i chłopców naszej szkoły miały możliwość rywalizować w zawodach szkolnych w ramach licealiady młodzieży. Zawody odbyły się na obiekcie sportowym przy ul. Czajczej, a gospodarzem był Wrocławski Klub Koszykówki. Nasze reprezentacje dzielnie walczyły o najwyższe trofea. Dziewczęta zdobyły II miejsce, natomiast chłopcy V miejsce.
Warto dodać, iż reprezentacja LO XII została zaproszona na Basketmania Challenge, który odbył się 16 czerwca 2021r. Nasze dziewczyny zdobyły III miejsce.

Reprezentacja dziewcząt:

1. Hanna Baran
  2. Małgorzata Czymerska
  3. Karolina Szarszaniewicz
  4. Justyna Łukasik
  5. Maja Marciniak
  6. Aleksandra Kulbińska
  7. Urszula Malik
  8. Hanna Błach

Reprezentacja chłopców:

1. Krzysztof Zając
  2. Filip Firman
  3. Maciej Kaczmarek
  4. Fabian Trzciński
  5. Kacper Szymczak-Pomianowski
  6. Jakub Jakubek
  7. Szymon Krzyszewski
  8. Igor Harasym

Zmagania naszych reprezentacji zostały udokumentowane. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z rywalizacji sportowej naszych koszykarzy.

Dziękujemy tacie Hani za stworzenie filmowej relacji i wyrażenie zgody na udostępnienie na naszej stronie.

Gratulacje

Robert Chałupa - Opiekun dwunastkowego bractwa koszykarskiego