W tym trudnym roku w czasie pandemii do końca nie wiedzieliśmy, czy uda nam się zorganizować konkurs piosenki. Udało się!  Dnia 21 czerwca 2021 roku odbyła się kolejna edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Szkolny Idol 2021”.

Już w marcu zgłosiło się sporo uzdolnionych muzycznie, śpiewających i grających uczniów chętnych, aby wystąpić ze swoją ulubioną piosenką przed Dwunastkową publicznością.

W Jury zasiedli pani Magdalena Matłosz, pani Patrycja Machowiec, pani Magdalena Parys-Wasylkiewicz oraz pan Stanisław Szczęsny. Po wspaniałych występach Jury wyłoniło zwycięzców:

Szkolnym Idolem 2021 została Mariola Nenkin z kl.2C, która wykonała utwór własny pt.”Art. galery” grając na ukulele.

II miejsce zajęła Hanna Janik z kl. 2D_4 z piosenką „Lay me down”

III miejsce  zajęły Hanna Błach z kl. 1B i Julia Błach (absolwentka) z piosenką ‘Love again’ grając na gitarze akustycznej i basowej

Wyróżnienie otrzymały Kinga Kornacka z kl. 1B i Jagoda Markowska z kl.1 A z piosenką‘Ho Hey’.

Serdecznie gratulujemy talentu wszystkim uczestnikom! Oto oni oraz wykonane przez nich utwory:

Iga Tyras 2C utwór z musicalu Hadestown pt. Lady of the Underground.
Amelia Sztyma, 2a_4 Liquid Smooth, Mitski
Lewkowska Zuzanna 1G feelings are like flowers - ukulele
Sojka Hanna 1F Elton John - Dont let the Sun go down on me
Ośmiałowska Aleksandra 2D Billie Eilish ft. Khalid pt. Lovely.
Hanna Kutrzyńska 2f_4 Lay Me Down wyk. Sam Smith - PIANINO
Oliwia Pyrek 2f4 - I Have Nothing, Whitney Houston
Wiktor Sobota kl.2F_4 - Fly Me to the Moon, Frank Sinatra
Aleksandra Koźlarska 2a  - Valerie, Amy Winehouse

Dziękujemy za wspaniałe wykonania, wrażenia artystyczne i wspólną zabawę!

Organizatorki:

Anna Gil-Kisiecka, Anna Pieczarska i Iwona Zaniewska

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii z wydarzenia