Choć tegorocznym obchodom Bożego Narodzenia towarzyszyły obostrzenia epidemiczne, nie powstrzymało to uczniów LOXII i po raz kolejny pomagaliśmy w organizacji Wigilii Pełnej Ciepła. Organizowana przez Stowarzyszenie Tratwa pomoc dla samotnych i bezdomnych, czyni święta czasem jeszcze bardziej magicznym.
Wolontariusze z naszej szkoły pomagali w przygotowaniu paczek świątecznych oraz kompletowaniu posiłku na kolację wigilijną. Wielu z nas upiekło ciasta, by pośród tradycyjnych potraw znalazł się także słodki akcent.
Kilkudniowe przygotowania swój finał miały 24 grudnia, kiedy to paczki zostały wydane potrzebującym.

Wszystkim zaangażowanym osobom serdecznie dziękujemy. Serce rośnie, kiedy ma się okazję widzieć młodych ludzi w podobnych przedsięwzięciach.