Bilard

Kolejną atrakcyjną i nową dyscypliną, którą zaproponował Wrocławski Szkolny Związek Sportowy dla szkół to Bilard. W największej sali bilardowej w Polsce zlokalizowanej w galerii handlowej Sky Tower we Wrocławiu na 27 profesjonalnych stołach bilardowych w Bandaclub odbył się I turniej bilarda „Pool Bilard (8 Bil) o Puchar Dyrektora Departamentu Edukacji UM dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Łącznie w tym turnieju uczestniczyło 19 szkół a w tym 98 uczniów. Nasza szkoła nie opuszcza możliwości zaprezentowania się w nowych dyscyplinach co świadczy o wszechstronnych uzdolnieniach uczniów XII. Gratulujemy.

Szkoła zajęła IV miejsce a reprezentowali ją następujący uczniowie:

Wojciech Urban – II E, Arkadiusz Wąsiel – II B, Cezary Czaja – III E, Maciej Malinowski – III E, Maksymilian Jaroń – III E, Jan Lenczuk – III E, Rafał Krókowski – III E, Aleksander Kłoczko – III H

opiekun: Renata Pajor