Drzwi Otwarte - relacja

20 kwietnia 2018 r., odbyły się w LO XII "Drzwi Otwarte". Uczniowie przygotowali liczne atrakcje dla gości.  Na promocji szkoły pojawiło się 382 gimnazjalistów oraz 90 rodziców - cieszyła nas ogromnie ilość osób zainteresowanych ofertą Dwunastki. Każdy na wstępie otrzymał ulotkę z wypisanymi profilami i klasami; poza tym zaproszeni goście mogli poprosić o pomoc w udzieleniu informacji specjalnie wyznaczonego ucznia-przewodnika.

Prezentacja na auli, wykłady i lekcje pokazowe,  a także rozmowa z przyszłymi nauczycielami - to tylko niektóre z punktów programów Drzwi Otwartych.  Cała impreza skończyła się ok. godz. 19.00,  każdy wyszedł z liceum zadowolony i uśmiechnięty. Bardzo dziękujemy za Waszą obecność i liczne pytania.

A. Piechowicz
DSC_8354

LO XII

DSC_8388

DSC_8400

DSC_8421

DSC_8425

DSC_8469

DSC_8459

DSC_8438

Pełna galeria zdjęć dostępna pod linkiem: https://photos.app.goo.gl/Ah4QAwzXRk4gpBYw8

Drodzy Gimnazjaliści, raz jeszcze ZAPRASZAMY!