Dwunastka zwycięża w rankingu COPTIOSH

SZANOWNI PAŃSTWO i DRODZY UCZNIOWIE!

10 marca 2018 roku podczas etapu centralnego Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej nasza szkoła została uhonorowana tytułem Platynowej Europejskiej Szkoły Praworządności RP oraz zajęła PIERWSZE MIEJSCE w rankingu COPTIOSH ( dla niewtajemniczonych jest to ranking ponad 6000 szkół olimpijskich z całej Polski ogłaszany corocznie przez Centrum Organizacji Przedmiotowo – Tematyczno – Interdyscyplinarnych Olimpiad Społeczno – Historycznych w Białymstoku).
Składamy serdeczne gratulacje wszystkim naszym uczniom oraz absolwentom, którzy zdobywali i nadal zdobywają laury olimpijskie oraz nauczycielom – opiekunom bo to dzięki ich osiągnięciom i ciężkiej pracy jesteśmy na szczycie rankingu.

Zespół nauczycieli Historii i Wiedzy o Społeczeństwie

Aktualnie Ranking COPTIOSH ujmuje olimpiady:
– OWoPiŚW – Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (organizator: Uniwersytet Warszawski – przeprowadzana systematycznie i aktualnie)
– OWoPiP – Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie (organizator: Wyższa Szkoła Prawa i Administracji Rzeszów – Przemyśl – przeprowadzana systematycznie i aktualnie)
– OWoP – Olimpiada Wiedzy o Prawie (organizator: II Społeczne LO w Ostrołęce przeprowadzana systematycznie i aktualnie)
– OWoUE GK – Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej „Gwiezdny Krąg” (organizator: Europe Direct i Urząd Miejski w Słupsku – przeprowadzana od roku szkolnego 2013/14)
– OWoUE – Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej (organizator: SEO COPTIOSH w Białymstoku przeprowadzana od roku szkolnego 2013/14)
– OWoIIIRP – Olimpiada Wiedzy o III RP (organizator: SEO COPTIOSH w Białymstoku przeprowadzana od roku szkolnego 2012/13)
– OWoPCwŚW – Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka w Świecie Współczesnym (organizator: SEO COPTIOSH w Białymstoku przeprowadzana od roku szkolnego 2013/14)
– OWoS – Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie (organizator: SEO COPTIOSH w Białymstoku przeprowadzana od roku szkolnego 2015/16).
 -OWH – Olimpiada Wiedzy Historycznej (organizator: SEO COPTIOSH w Białymstoku przeprowadzana od roku szkolnego 2015/16).
Źródło: http://coptiosh.eu/Ranking-COPTIOSH_4.html

0 komentarz