Dzieli nas pół wieku – wyniki XI edycji

przez LO XII

Dzieli nas pół wieku – wyniki XI edycji konkursu, Wrocław 2016

 

PORTRET LITERACKI – DZIECI

I nagroda:
Anna Klocek, SP 72 im. Władka Zarembowicza

dwie II nagrody ex aequo:
Oliwia Bryś, SP 64 im. Władysława Broniewskiego
Zuzanna Jackowska, SP 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie

dwie III nagrody ex aequo:
Mateusz Królicki, SP 40 im. Bolesława Iwaszkiewicza
Antonina Michlewicz, SP 40 im. Bolesława Iwaszkiewicza

wyróżnienia:
Hanna Górka, Szkoła Podstawowa nr 22
Jagoda Nowak, SP 40 im. Bolesława Iwaszkiewicza
Zofia Nowak, SP 40 im. Bolesława Iwaszkiewicza

PORTRET LITERACKI – MŁODZIEŻ

I nagroda:
Joanna Kaczmarek, LO X im. Stefanii Sempołowskiej
II nagroda:
Łucja Gaj, Publ. Gimn. Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej

III nagroda:
Agata Kuklińska, LO X im. Stefanii Sempołowskiej

wyróżnienia:

Dominika Aleksandrowicz, G 14 im. Hugona Kołłątaja
Maja Deryło, Gimnazjum w Jaszkotlu

PORTRET PLASTYCZNY – DZIECI

dwie I nagrody ex aequo:
Emilia Biskup, SP 40 im. Bolesława Iwaszkiewicza
Estera Orawska, Polsko-Niemiecka SP w ECDiE

trzy II nagrody ex aequo:
Jakub Makul, SP 40 im. Bolesława Iwaszkiewicza
Zofia Nowak, SP 40 im. Bolesława Iwaszkiewicza
Victoria Wróbel, SP40

trzy III nagrody ex aequo
Łukasz Borszcz, SP 40 im. Bolesława Iwaszkiewicza
Franciszek Iwan, SP 40 im. Bolesława Iwaszkiewicza
Hanna Stanisławska, Szkoła Podstawowa nr 50

wyróżnienia:

Amelia Annabhani, Szkoła Podstawowa nr 50
Zuzanna Hulanicka, Szkoła Podstawowa nr 50
Antonina Kubiak, Szkoła Podstawowa nr 50
Lidia Pelc, Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa nr w ECDiE
Emilia Przystasz, Szkoła Podstawowa nr 50
Kamila Sękowska, Szkoła Podstawowa nr 40

PORTRET PLASTYCZNY – MŁODZIEŻ

dwie I nagrody ex aequo:
Klaudia Lewandowska, Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra
Zofia Lipowska, Gimnazjum nr 23 im. Wandy Rutkiewicz

dwie II nagrody ex aequo:
Marta Zaręba, Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej
Hubert Sosin, Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra

III nagroda:
Malwina Skrzyszewska, LO nr VI im. Bolesława Prusa

wyróżnienia:
Olga Barnasiuk, Gimnazjum nr 3 im. Mistrzów Olimpijskich
Tomasz Kozar, Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra
Michał Kozyra, Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra
Marzena Szust, Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra

FOTOGRAFIA:

I nagroda:
Agata Skibińska, Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej

II nagroda:
Aleksandra Kobuszewska, LO nr VI im. Bolesława Prusa

cztery III nagrody ex aequo:
Natalia Deron, Gimnazjum nr 19 im. Zbigniewa Herberta
Cyprian Majda, Szkoła Podstawowa nr 50
Paulina Sperling, Publiczne Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej
Wiktoria Jaros, SP 50

wyróżnienia:
Hanna Czajkowska, LO nr VI im. Bolesława Prusa
Paweł Andrzejewski, Szkoła Podstawowa nr 50
Aleksandra Durman, LO nr VI im. Bolesława Prusa
Magdalena Firlej, Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im. ks. Marcina Lutra
Maja Kowalewicz, Szkoła Podstawowa nr 50
Patrycja Krumin, Szkoła Podstawowa nr 50
Paweł Malinowski, Szkoła Podstawowa nr 50

Gorąco zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień. Odbędzie się ona w gmachu LO XII, przy pl. Orląt Lwowskich 2a, we wtorek, 26 kwietnia, w godz. 17.00-18.00.

PRACE DZIECI:

PRACE MŁODZIEŻY:

FOTOGRAFIA

0 komentarz

Posty, które mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz