Dzień Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele! Dziś z okazji Waszego święta chciałabym w imieniu całego Samorządu Uczniowskiego i społeczności szkolnej złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia w podziękowaniu za trud włożony w naszą edukację. Dziękujemy za serce, które wkładacie w tą pracę, za swój prywatny czas, który nie raz nam poświęcacie, za wyrozumiałość i ciągły uśmiech, który przekazujecie nam na każdym kroku. Życzymy jeszcze więcej uśmiechu i pogody ducha na każdy dzień, wytrwałości w dążeniu do obranych celów, sukcesów na polu zawodowym, satysfakcji z wykonywanej pracy, ponieważ kształtujecie kolejne pokolenia, które są przyszłością, ale także życzymy cierpliwości w pracy z młodymi nie raz krnąbrnymi umysłami. „Trzeba dużo zdrowia, dużo czasu stracić, aby umysł ucznia rozwinąć, wzbogacić, który gdy dorośnie, dopiero zrozumie, jak jest w życiu ciężko, gdy się mało umie”

Małgorzata Wychowaniec