Dzień Edukacji Narodowej 2021

Dziś 14 października - święto Edukacji Narodowej. Dzień ważny nie tylko dla pedagogów, ale także dla wszystkich innych pracowników oświaty, bez których szkoły nie mogłyby funkcjonować. W naszej szkole nie ma dziś zajęć dydaktycznych, są za to uroczystości upamiętniające powstanie Komisji Edukacji Narodowej. Jest to także okazja do nagrodzenia szczególnie wyróżniających się pracowników szkoły.

Serdecznie gratulujemy Pani Dyrektor Danucie Daszkiewicz-Ordyłowskiej oraz prof. Annie Skubisz uzyskania Nagrody Prezydenta Wrocławia.
Z całego serca gratulujemy także wszystkim pracownikom naszego liceum, którzy otrzymali nagrody Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego Nr XII. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą nagrodzonych pracowników LOXII.

Wszystkim pracownikom Liceum Ogólnokształcącego Nr XII życzymy dużo zdrowia i wytrwałości w codziennej pracy.