Wiwat Szkoła, wiwat Nauczyciele!
Dzień Nauczyciela ( oficjalnie Święto Komisji Edukacji Narodowej)rozpoczął się miłym akcentem. Na przerwie śniadaniowej w pokoju nauczycielskim przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli najlepsze życzenia swym pedagogom. Życzeniom towarzyszyły piękne czerwone róże oraz własne wypieki młodzieży.
A po lekcjach…
Po południu nauczyciele szkoły, zaproszeni nauczyciele seniorzy oraz pracownicy administracji popłynęli statkiem Wratislavia w piękny rejs po Odrze. W tych miłych okolicznościach przyrody Pani Dyrektor po złożeniu życzeń i podziękowaniu  całemu gronu pedagogicznemu wręczyła  nagrody za pracę w minionym roku szkolnym.
Nagrodę Prezydenta Miasta otrzymała p. prof. A.Skaczyło, a Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali:
p. prof. A. Wrońska
p. prof. K. Kocińska
p. prof. R. Pajor
p. prof. A. Wąsiel – Alberska
p. prof. A. Malina
p. prof. D. Dziedzic
Nagrody także otrzymali pracownicy administracji szkolnej. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
To był przyjemny dzień – życzenia, róże, słodkości i piękne widoki za oknem.

0 komentarz