DZIEŃ SPORTU

22.06.2016 r.,  (środa)  godz. 8.00, boisko szkolne
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM:

1. Uroczyste otwarcie Dnia Sportu.
2. Rozpoczęcie konkurencji:
przeciąganie liny,
bieg hydraulika,
mumia – owijanie papierem toaletowym,
snajper – rzuty do kosza,
rzut komórką na odległość.
3. Pokaz sztuk walki (p. Grzegorz Burniak).
4. Ogłoszenie wyników i wręczenie pucharu dla najlepszej klasy oraz dyplomów za pozostałe miejsca w klasyfikacji.
5.  Uroczyste zakończenie Dnia Sportu.
REGULAMIN DNIA SPORTU
1.   Dzień Sportu odbędzie się 22 czerwca na boisku szkolnym. W przypadku niekorzystnej pogody przeniesiony zostanie na halę sportową.
2.  Za przebieg i organizację odpowiedzialni są nauczyciele wychowania fizycznego.
3.   Głównym celem jest rozpowszechnianie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia, oraz wyłonienie najbardziej „usportowionej” klasy LO Nr XII.
4.   W Szkolnych Igrzyskach Sportowych udział biorą uczniowie klas I i II.
5.   Za udział klas w Dniu Sportu odpowiedzialny jest wychowawca klasy.
6.   Zgłoszenie imienne do poszczególnych konkurencji należy złożyć do 21. 06. 2016r. nauczycielom wychowania fizycznego. Każdy uczeń ma prawo startu tylko w jednej konkurencji.
7.   Wszystkich uczestników obowiązują stroje sportowe.
8.   W każdej konkurencji obowiązuje następujący system punktowy: za I miejsce – 15 pkt., II miejsce – 14 pkt., III miejsce – 13 pkt., V miejsce – 1 punkt. O zwycięstwie klasy decyduje suma punktów zebranych z wszystkich konkurencji.

ZAPRASZAMY NA DOBRĄ ZABAWĘ