DZIEŃ ZDROWEGO BOLKA

Pandemiczna konieczność przejścia w tryb zdalny nauczania sprawiła, iż wiele z planowanych tradycyjnie imprez LOXII nie miało szansy się odbyć. Czas ten najbardziej dotknął uczniów klas drugich, którzy nie brali udziału w Beaniach i nie mieli możliwości bawić się w ramach obchodów Dnia Języków Obcych.

Samorząd Uczniowski wpadł na pomysł, by zorganizować nową imprezę, przeznaczoną dla klas drugich – tak oto powstała idea Dnia Zdrowego Bolka.

Zdrowy Bolek to wysportowany Bolek – zatem imprezy odbyły się w tym samym dniu. Pomimo wielu obaw, pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Po rywalizacji sportowej, w wyznaczonych przez nauczycieli wychowania fizycznego konkurencjach, uczniowie mieli szansę posilić się na stoiskach przygotowanych przed klasy drugie.

Zabawa przednia, pomysły wspaniałe, przekąski smakowite – słowem: sukces!!!

W rywalizacji klas na podium stanęła klasa 2e, miejsce drugie przypadło – 2a, zaś trzecie – 2d.

Uczniom klas dziękujemy i gratulujemy kreatywności 🙂

Liczymy, że impreza na stałe wpisze się w harmonogram imprez LOXII – zatem: do zobaczenia za rok 🙂