Grupa teatralna CIĄG DALSZY NASTĄPI

W czwartek, 15 grudnia b.r., grupa teatralna CIĄG DALSZY NASTĄPI wystąpiła w The Gate Wrocław z własną interpretacją Jasełek. Pomimo braku mikrofonów wartka akcja, dobre tempo, przemyślany ruch sceniczny i kultura żywego słowa spotkała się z żywą reakcją publiczności i gromkimi brawami.

Kolejnego dnia z przedstawieniem udaliśmy się do Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom Przystanek – ładunek emocji, wzruszeń był ogromny. Wszyscy przypomnieliśmy sobie jakie wartości są najważniejsze i że tak naprawdę „Betlejem jest w nas“. Radość i uśmiech dzieci wynagradzał wszystko.

Dziękuję całej grupie za ciężką i wytrwałą pracę, zaangażowanie i za to, że potraficie dzielić się dobrem,
Renata Fox

CIĄG DALSZY NASTĄPI
Wystąpili: Maja Deryło, Paulina Witka, Wanda Ziętek, Kacper Gut, Wiktoria Holewińska, Aleksandra Skrzypek, Maksymilian Adamek, Barbara Balicka, Laura Kowalczyk, Piotr Prokofiew, Julia Sierańska, Szymon Szczęśniak, Bartłomiej Sobieszak, Karolina Zielińska, Laura Gronek, Milena Powolny, Katarzyna Grunwald, Iga Lontkowska, Jakub Horbacz, Karolina Tatomir, Krystian Kupiec Przyszlak, Marcin Bielski, Hanna Musiał, Piotr Danicki, Tymoteusz Burek, Kamil Makar, Karolina Zalewska, Konrad Szydło.