Jaki wpływ na planetę mają Twoje jeansy?

Z przyjemnością prezentujemy Państwu efekty pracy uczestniczek projektu „ Jaki wpływ na planetę mają Twoje jeansy?”.

Zajęcia oparte na metodzie eksperymentu realizowane były w ramach projektu „Klucz do przyszłości”.

Uczennice biorące udział w projekcie, miały podczas zajęć możliwość rozwinięcia swoich umiejętności planowania i organizowania pracy, poszukiwania, porządkowania, krytycznej analizy oraz wykorzystania informacji z różnych źródeł. Uczestniczki ułożyły oraz przeprowadziły ciekawe ankiety wśród klientów, a także  pracowników wrocławskich sklepów.  Doskonaliły także swoje talenty artystyczne oraz manualne.

Spotkania wyróżniające się pełną zaangażowania pracą, a także miłą atmosferą, zwieńczone zostały przeprowadzeniem konkursu dla uczniów naszej szkoły, a nagrodami w nim były torby na ramię, uszyte własnoręcznie przez uczestniczki programu ze zużytych już części garderoby. Okazało się to najlepszą z możliwych odpowiedzi na pytanie zawarte w tytule projektu.