Licealiada Młodzieży - pływanie

W Walentynki odbyła się Licealiada Młodzieży w pływaniu na poziomie strefy wrocławskiej (Wrocław i okolice) na basenie na ulicy Wejherowskiej. Najpierw rozegrane zostały sztafety 8x50m w kategorii dziewcząt i chłopców a potem konkurencje indywidualne. Drużynowo dziewczęta zajęły V miejsce a chłopcy m. VI. Indywidualnie zdobyliśmy dwa złote medale i jeden srebrny.
Złote medale:
Amelia Kołomańska     50m dow.      kl.2g
Piotr Zieleń          50m grzb.     kl.2e
Srebny medal
Aleksandra Widanka    50m grzb.    kl.2a
Uczniowie, którzy reprezentowali szkołę to: Angela Gędłek 1c; Aleksandra Niemiec 1h; Anna Pastuch 1a; Julia Sikora 1b;Martyna Kamińska 1d;Aleksandra Derefinka 2g; Hania Seredyńska 2e;Bartek Piworowicz 1h; Łukasz Serafin 1g; Jacek Paździerkiewicz 1h; Bartek Różycki 2e; Mariusz Rzepa 1h; Konrad Słomiński 3c; Jan Stoppel 2e; Grzegorz Rejniak 1h;
Dziękujemy za dobrą postawę wszystkim zawodnikom.