Agata Michalska

AGATA MICHALSKA

Stopień zawodowy: nauczyciel dyplomowany.
Wykształcenie: Tytuł magistra. Absolwentka  Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.
Ukończyła studia podyplomowe z zakresu wychowania do życia w rodzinie.
Instruktor narciarstwa alpejskiego, Nordic Walking i tańca sportowego i ludowego.
Nagrody: Otrzymała Odznakę honorową Ministra Kultury „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.
Osiągnięcia sportowe uczniów: Medaliści w aerobiku rekreacyjnym na Dolnym Śląsku; (2015; 2014; 2013; 2012; 2009; 2007). Medaliści w biegach na orientacje na Dolnym Śląsku; (2015; 2012;).
Medaliści IV m w narciarstwie alpejskim i snowboardzie na Dolnym Śląsku; (2015).
Medalistki w koszykówce dziewcząt we Wrocławiu (2007- II m na DŚ; 2008; 2009).
Inne: W LO XII od 2005r. Zawodniczka MKSJuvenia i WKS Śląsk w pływaniu.
Członkini i pracownica zespołu tańca ludowego "Kalina" przy AWF Wrocław.
Od wielu już lat główna choreografka i wodzirej studniówkowego Poloneza.
Instruktorka Zespołu Pieśni i Tańca KALINA AWF Wrocław oraz była tancerka tego zespołu.
Opiekunka szkolnych drużyn w grach zespołowych: halowej piłki nożnej dziewcząt i piłki ręcznej chłopców.
Kontakt:
amichalska@lo12.wroc.pl