Mistrzostwa Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim

Dzień 10.03 był szczęśliwym i niesamowitym dniem dla LO XII w sporcie. W Czarnej Górze na stoku Żmija odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Narciarstwie Alpejskim, gdzie startowały obie Nasze reprezentacje. Zawodnicy rywalizowali między sobą, ale też zmagali się z bardzo trudnymi warunkami i nie wszyscy ukończyli przejazdy. Do klasyfikacji drużynowej niezbędne było ukończenie dwóch przejazdów przez dwóch najlepszych zawodników. Ostatecznie drużynowo dziewczęta zajęły V miejsce a chłopcy VIII. W indywidualnej klasyfikacji stanęliśmy na najwyższym miejscu, bo mamy Mistrza Dolnego Śląska, którym został WOJCIECH ŁUKASZEWICZ (4f), a brązową medalistką Dolnego Śląska AMELIA SZKUDLAREK (1g).
A wspierali dzielnie drużyny Julia Osińska (2f); Amelia Waszkiewicz (2f); Franciszek Korwin-Kijuć (2d) i Szymon Starościak (2e).