Ogólnopolski Konkurs na Felieton – podziękowania

przez LO XII
Szanowni Państwo,
Dziesiątą, jubileuszową edycją zmykamy Ogólnopolski Konkurs na Felieton.
Nam – organizatorom – przysporzył wiele satysfakcji, bo pozwolił sądzić, że idea  nie była chybiona i konkurs spełnił oczekiwania Państwa – nauczycieli i uczniów. Pozwolił wyjść poza szkolne ramy i pokazał, że uczniowie widzą, oceniają rzeczywistość, potrafią mówić i pisać nie tylko o lekcjach, że coraz pewniej osadzają myśl w formule felietonu.
Dziękujemy Państwu za dziesięcioletnią obecność i życzymy Nauczycielom – koleżankom i kolegom- satysfakcji z pracy, Uczniom – pasji i odkrywania radości samodzielnego myślenia.
Magdalena Gumienny-Nowak, Ewa Baj
Szanowni Państwo,
Dziękuję, że mogliśmy gościć Państwa w Dwunastce przez kilkanaście lat, bo przecież poprzednikiem Ogólnopolskiego Konkursu na Felieton był Dolnośląski Konkurs na Felieton.
Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do podniesienia rangi naszego konkursu: p. prof. Stanisławowi Beresiowi – za przewodzenie pracom konkursowego jury, p. dr. Dariuszowi Dybkowi – za prowadzenie warsztatów, które pozwoliły przybliżyć uczniom trudną sztukę pisania felietonu. Dziękuję fundatorom nagród- Dolnośląskiemu Kuratorium Oświaty i Wydziałowi Edukacji Miasta Wrocławia.
Danuta Daszkiewicz- Ordyłowska
0 komentarz

Posty, które mogą Cię zainteresować