"Podaruj uczucie" w języku obcym!

Nauczyciele języków obcych oraz zespół redakcyjny szkolnego bloga „Chrobry’s Herald” zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Podaruj uczucie”.

Waszym zadaniem jest napisanie utworu poetyckiego w jednym z języków obcych nauczanych w naszej szkole (do wyboru: angielski, niemiecki, francuski i rosyjski) .
Prace prosimy przesyłać pod adres chrobrysherald.lo12@gmail.com z dopiskiem w temacie: Konkurs językowy „Podaruj Uczucie” do 6 lutego 2016r.
Prosimy o zaznaczenie czy chcecie aby wiersz w przypadku publikacji, został opatrzony imieniem i nazwiskiem autora/ inicjałami / pozostał anonimowy.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi przed Walentynkami – 10 lutego 2016r.
Wiemy, że pisać wiersze lubicie (co udowodniliście głośnym odzewem na limeryk o naszej szkole), dlatego też stwarzamy wam możliwość spróbowania swoich sił w językach obcych. Liczymy na liczne zgłoszenia 🙂

Dwunastkowicze – do piór!

W razie pytań prosimy o kontakt z nauczycielami języków obcych.