Podziękowania - Gala Jubileuszowa

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczennicom i Uczniom, którzy uczestniczyli w obchodach Jubileuszu Szkoły.

Ogromne podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy podjęli się trudów związanych z przygotowaniami Gali Jubileuszowej i sprawną organizacją Jubileuszu oraz Zjazdu Absolwentów.

Dziękujemy za moc emocji i wzruszeń, których można było doświadczyć podczas galowego przedstawienia.

Dziękujemy za wszystkie działania, dzięki którym te dwa dni jubileuszowych obchodów zostały zorganizowane i przebiegły we wspaniałej atmosferze.

Dziękujemy za Waszą pracę i czas jej poświęcony. Za profesjonalne i odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań. Za sprawne działanie i uśmiech na twarzy. Za wspaniałe zachowanie. Za pomoc w szeregu większych i mniejszych zadań i nagłych poleceń.

Podziękowania należą się także tym Uczennicom i Uczniom, którzy byli obecni podczas piątkowej Gali w auli.
Dziękujemy za Waszą cierpliwość i godne zachowanie zarówno przed rozpoczęciem spektaklu, jak i w trakcie wychodzenia z auli honorowych gości. Liczymy na to, że słodki piknik po przedstawieniu nie zawiódł Waszych oczekiwań.

Mamy nadzieję, że nasze wspólne święto jakim był Jubileusz Szkoły to dla wszystkich moment radości i poczucia dumy, bo możemy powiedzieć: Jestem z Dwunastki.

Danuta Daszkiewicz-Ordyłowska
Agnieszka Wrońska