„Quo vadis” – widowisko słowno-muzyczne

7. grudnia 2016r. obejrzeliśmy polsko-niemieckie widowisko słowno-muzyczne pt. „Quo vadis” przygotowane przez uczniów klas drugich i trzecich pod kierunkiem p. Arlety Łuczak.

Na wstępie uczniowie Paulina Mazurkiewicz (3f),  Aleksandra Urbanek (3b) i Ziemowit Syta (3d) zachwycili publiczność przepiękną interpretacją utworu muzycznego „Quo Vadis, Domine”, a następnie mieliśmy okazję wysłuchać w języku polskim i niemieckim wybranych rozdziałów powieści Henryka Sienkiewicza, którą zaprezentowali: Aleksandra Charuba (3a), Anna Kobylański (3c), Ziemowit Syta (3d), Maciej Wachowski (3d) i p. Arleta Łuczak.

Nastrojowo zabrzmiała również muzyka wykonywana przez ucznia klasy 2f - Jana Zalewskiego.

Wszystkim wykonawcom, a także Kamilowi Makarowi – 3c (pomoc techniczna), telewizji szkolnej „BOLO TV” i Natalii Biesiadzie – 3g (zdjęcia) serdecznie dziękujemy!

[foogallery id="11478"]