Samorząd Uczniowski nagrodzony!

Po raz kolejny SU LO XII został nagrodzony w konkursie organizowanym przez Prezydenta Wrocławia na najlepszy samorząd uczniowski. Odbiór nagrody nastąpił 5. października w sali ratuszowej. Naszą Szkołę reprezentowali: Pani Dyrektor Danuta Daszkiewicz-Ordyłowska, Opiekunka Samorządu – Renata Fox, Przewodniczący SU 2015/2016 Konrad Szydło, obecna Przewodnicząca Małgorzata Wychowaniec.

Bardzo się cieszymy i dziękujemy wszystkim, którzy swoją pracą i zaangażowaniem włączyli się w działania samorządu. Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy do głównej Opiekunki SU – prof. Magdaleny Parys-Wasylkiewicz oraz wspomagających działania SU prof. Renaty Fox i prof. Łukasza Iwaniuka.

Sprawozdanie z rozstrzygnięcia konkursu: http://www.wroclaw.pl/rozstrzygniecie-konkursu-na-najlepszy-samorzad-uczniowski-01

Poniżej podziękowania od Konrada Szydło:

“W związku z tym, że moja kadencja Przewodniczącego Rady SU dobiegła końca, chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, z którymi miałem przyjemność współpracować w ciągu ostatniego roku. To dzięki Wam w “Dwunastce” działa najlepszy Samorząd we Wrocławiu, bo Samorząd, to WSZYSCY uczniowie – sam nie byłbym w stanie nic osiągnąć. Praca w ubiegłym roku szkolnym była czystą przyjemnością – mam nadzieję, że nie tylko dla mnie!

Myślę, że podziękowania należą się także Dyrekcji, Radzie Szkoły i Nauczycielom – bo ich pomoc była bezcenna. Tutaj wielki ukłon należy się opiekunom Samorządu (tym bardziej i mniej formalnym) – p. Magdalenie Parys-Wasylkiewicz i p. Renacie Fox oraz p. Łukaszowi Iwaniukowi.

Korzystając z okazji, chcę życzyć Gosi wielu pomysłów, dużo cierpliwości i wytrwałości w dążeniu do celu. Jednak przede wszystkim, życzę jej tak wspaniałych ludzi, jak ci, z którymi pracowałem w zeszłym roku. Powodzenia!”

NAJLEPSZYSU

0 komentarz