Sukcesy naszych Uczniów

Z radością informujemy, że uczeń klasy 3g – Krzysztof Brzastowski – został laureatem LVII Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym.

Do II etapu Międzyszkolnego Konkursu o Austrii zakwalifikowała się drużyna w składzie: Anna Kobylański (2c), Bartosz Nowosielski (2d) i Ziemowit Syta (2d). Serdecznie gratulujemy!

Agnieszka Kowalczyk i Konrad Szydło z klasy 2F, zdobyli II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Szkolny Broker Informacji", który odbył się w Mediatece. W nagrodę za miejsce na podium otrzymali cenne nagrody – tablety. Gratulacje!

W Szkolnym Konkursie Multimedialnym w Językach Obcych - 1 miejsce zajął Krystian Bocheński (2b), natomiast 2 miejsce – Krzysztof Jurkiewicz (3g). Serdecznie gratulujemy!