Szkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną w Językach Obcych

21 marca 2016 r. odbył się finał Szkolnego Konkursu na Prezentację Multimedialną w Językach Obcych. Organizatorkami konkursu były: prof. Grażyna Romaniuk i prof. Arleta Łuczak.  Uroczystą galę zaszczyciły swoją obecnością Panie Dyrektor: Danuta Daszkiewicz-Ordyłowska i Agnieszka Wrońska. Imprezę poprowadzili uczniowie z klasy 2a: Maciej Biegaj i Kacper Mioduszewski.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas pierwszych, drugich i trzecich, którzy przygotowali prezentacje multimedialne w języku niemieckim i angielskim na temat „Słynne miejsca w twórczości artystów”. W prezentacjach pojawiły się informacje dotyczące wielu interesujących miejsc, m.in. Weimaru, Berlina, Wiednia, Londynu czy Drezna.  Podczas uroczystej gali finaliści konkursu zaprezentowali przygotowane przez siebie prace. W czasie obrad jury imprezę uświetniła swoim występem uczennica klasy 2c Anna Kobylański, która zaśpiewała dwie piosenki w języku angielskim.

Jury w składzie: prof. Marta Kiepuszewska-Cyran i prof.  Arleta Łuczak, posługując się następującymi kryteriami oceny prezentacji: poprawność merytoryczna i językowa, przejrzysty i uporządkowany układ, adekwatność zastosowanych narzędzi i efektów do przedstawianych treści, pomysłowość i kreatywność oraz biorąc pod uwagę umiejętność zaprezentowania swoich prac w języku obcym, przyznało dwie nagrody:

I miejsce -  Krystian Bocheński (2b) – prezentacja w języku niemieckim,

II miejsce – Krzysztof Jurkiewicz (3g) – prezentacja w języku niemieckim.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy.

Arleta Łuczak – współorganizatorka konkursu.

Zrzut ekranu 2016-04-12 o 18.24.29 Zrzut ekranu 2016-04-12 o 18.23.39 Zrzut ekranu 2016-04-12 o 18.24.42