Szkolny konkurs poetycki "Podaruj uczucie"

Drodzy uczniowie !

Zapraszamy do wzięcia udziału  w szkolnym konkursie poetyckim

"Podaruj  uczucie"

Waszym zadaniem  jest napisanie utworu poetyckiego w jednym z języków obcych nauczanych w naszej szkole na określony temat. W roku szkolnym 2017/2018 uczuciem jest „radość”.

Termin dostarczenia prac: 28 lutego 2018 r. Prace składamy  u nauczycieli języków obcych: j. angielski (p. L. Cybulska, A. Skaczyło) j. niemiecki (p. B. Dzięgielewska) j. francuski (p. J. Listwan) j. rosyjski (p. A. Skaczyło).

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone poprzez media szkolne w połowie marca 2018 r.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę rzeczową oraz punkty: 15/15 z języka, w którym utwór został napisany. Wybrani uczestnicy konkursu, którzy dostarczą wartościowe prace zostaną nagrodzeni punktami 10/10 z języka, w którym utwór został napisany.

Zwycięski wiersz zostanie zaprezentowany uczniom podczas Szkolnego Konkursu Poezji Obcojęzycznej w kolejnym roku szkolnym.

Serdecznie zapraszamy!

W imieniu nauczycieli języków obcych,

Agata Skaczyło