Szlachetna Paczka wręczona Rodzinie!

Kochana Dwunastko!

Dzięki WAM WSZYSTKIM dla jednej z wrocławskich rodzin te Święta będą naprawdę wyjątkowe!

Wczoraj, 10 grudnia 2016 r. wręczyliśmy Szlachetną Paczkę, którą kompletowaliśmy przez ponad miesiąc. Wiele klas organizowało zbiórki pieniężne oraz kiermasze ciast, a następnie za zgromadzone środki kupowało: pościel, naczynia, ubrania, środki czystości, przybory szkolne, artykuły żywnościowe, oraz inne artykuły pierwszej potrzeby. Wszystkie 23 (!!!) paczki pięknie zapakowaliśmy w kolorowy, świąteczny papier. Za zgromadzone środki pieniężne został również zakupiony zestaw mebli, który zastąpi sfatygowane regały stojące dotąd w pokoju. Wręczyliśmy również drobne upominki świąteczne, aby Rodzina, tak jak my wszyscy, mogła znaleźć w świątecznie opakowanym pudełku coś miłego, po prostu prezent.

W akcję zaangażowali się również nauczyciele, a także Rodzice naszych uczniów - dziękujemy szczególnie za dostarczenie kosmetyków, ubrań, środków czystości, pościeli oraz największego podarku - łóżka piętrowego (które tato naszej uczennicy skręcił na miejscu - nie obyło się bez przygód 😉 )!

Po krótkiej wizycie w magazynie udaliśmy się do Rodziny. Emocje były ogromne. Radość i wzruszenie dzieci, które chyba najszczerzej okazują emocje, były dla nas najpiękniejszym podziękowaniem. Otrzymaliśmy również laurki, zostaliśmy poczęstowani ciepłym posiłkiem, a na koniec odbyła się też lekcja profesjonalnego makijażu wykonanego przez naszą uczennicę.

Bardzo dziękuję wszystkim - uczniom, ich rodzicom, naszej delegacji, wychowawcom oraz wszystkim nauczycielom za wsparcie akcji.

Dwunastko, masz wielkie serce!!!

Z ogromnym podziękowaniem
i najlepszymi życzeniami świątecznymi,