Uczennica Dwunastki w finale międzynarodowego konkursu krasomówczego International Public Speaking

przez LO XII

Klara Leszczak, uczennica klasy 2F zajęła II miejsce w Dolnośląskich Eliminacjach konkursu krasomówczego w języku angielskim International Public Speaking. Przemówienie przygotowane przez uczestników inspirowane było tematem przewodnim „The best way to predict the future is to invent it”, a każde wystąpienie kończyło się krótką dyskusją.

W marcu Klara wzięła udział w finale ogólnopolskim, który odbył się w Bydgoszczy. I tu ogromny sukces naszej uczennicy. Klara Leszczak zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie krasomówczym w języku angielskim zachwycając jury swoim błyskotliwym przemówieniem.

W maju Klara, jako jedyna z całej Polski, leci do Londynu na międzynarodowy finał International Public Speaking, gdzie będzie reprezentować nasz kraj i naszą szkołę. Spotka się tam 50 uczestników z całego świata.

Życzymy więc dalszych sukcesów i niezapomnianych wrażeń podczas tej wspaniałej przygody w Londynie. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za Klarę.
Szersza relacja z zawodów znajduje się tutaj:https://www.kujawsko-pomorskie.pl/aktualnosci-edukacja/32293-ogolnopolski-final-miedzynarodowego-konkursu-krasomowczego-w-jezyku-angielskim-international-public-speaking-competition-national-finals-poland-2018
Nauczyciele języków obcych

 

0 komentarz

Posty, które mogą Cię zainteresować