XIX Matematyczne Marsze na Orientację

W dniu 2 października 2021r. odbyły się kolejne Matematyczne Marsze na Orientację. Tym razem zawody były organizowane  w okolicy historycznego klasztoru cystersów w Lubiążu. W imprezie wzięło udział około 600 uczniów i nauczycieli z dolnegośląska i nie tylko. Nasza szkoła wystawiła 7 trzyosobowych patroli uczniowskich oraz 2 patrole nauczycielskie. Patrol uczniowski w składzie Julian KępińskiWojciech Karp oraz Dominika Chmielowiec z klasy 3G po szkole podstawowej zajął 3 miejsce spośród 66 innych, które wystartowały w kategorii licealistów. Serdecznie gratulujemy!

Warto wspomnieć, iż nasza szkoła co roku pomaga organizatorom w przygotowaniu części technicznej zawodów – uczniowie i nauczyciele przygotowują teczki dla szkół z kartami startowymi dla patroli, numerami startowymi oraz dyplomami za udział w zawodach.