Zapomni Rossiju/Zapamiętaj Rosję- wyniki

15.11.17r . komisja konkursowa rozstrzygnęła wyniki 5. edycji konkursu Zapomni Rossiju/Zapamiętsj Rosję.
Niniejszym zapraszamy na finał , który odbędzie się 24.11.17 r. o godz. 12.00 w Liceum Ogólnokształcącym Nr XII następujących uczestników (wraz z opiekunami):
Jana Biegaja,
Mateusza Bieżuńskiego,
Aleksandrę Legawiec,
Piotra Liguza,
Jakuba Macutkiewicza,
Agnieszkę Pająk,
Gabrielę Płatek,
Zuzannę Szewczyk,
Annę Szymańską,
Michała Żmudowskiego,
reprezentujących:
IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stanisława Staszica w Sosnowcu;
Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Polskich Noblistów w Kwidzynie
Liceum Ogólnokształcące im Marii Skłodowskiej Curie w Rawie Mazowieckiej (oddziały gimnazjum przy liceum);
Szkołę Podstawową nr 383 im. Księdza Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie;
Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Staszowie
Podczas uroczystej gali zostaną przyznane 3 pierwsze miejsca oraz wyróżnienia. Prosimy o potwierdzenie przyjazdu do 21.11.17r.
Wszystkim 86. uczestnikom tegorocznej edycji serdecznie dziękujemy za udział oraz zapraszamy w przyszłym roku!