Miło nam poinformować o kolejnym Olimpijskim sukcesie uczniów naszej szkoły. W wyjątkowo trudnej, tematycznej olimpiadzie LOSY ŻOŁNIERZA I DZIEJE ORĘŻA POLSKIEGO - Mikołaj Sołkiewicz z klasy I D uzyskał tytuł LAUREATA a Krzysztof Kus z klasy II F tytuł FINALISTY.

Gratulujemy !!!
Zespół nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie

Gratulacje dla Emilii Kanii (1f), która po olimpijskich zmaganiach w Sokółce została Finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Myśli Jana Pawła II.
Agnieszka Kacała

Kolejny sukces naszej uczennicy

Z ogromną radością informuję o kolejnym sukcesie Klary Leszczak z kl.1f, która zajęła 1 miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego Public Speaking Contest zorganizowanym przez Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Angielskiego w Polsce IATEFL Poland. Jako zwyciężczyni tego etapu Klara będzie walczyła w finale Ogólnopolskim, który odbędzie się we wrześniu 2017 w Bielsko-Białej.
Gratulujemy i trzymamy kciuki za wrześniowy finał.

Grażyna Romaniuk