Nauczyciele

Giżewska-Szwarbuła Agnieszka – j.polski
Gumienny -Nowak Magdalena – j.polski
Jędrychowska Halina – j.polski
Komisarczyk Monika – j.polski / filozofia
Nawojczyk Emilia – j.polski
Morska Edyta – j.polski
Szymańska Agnieszka – j.polski
Cerfvol Aleksandra – j.francuski
Cybulska Lidia – j.angielski
Dzięgielewska Beata – j.niemiecki
Klepuszewska-Cyran Marta – j.angielski
Lemiec Małgorzata – j.angielski
Łuczak Arleta – j.niemiecki
Machowiec Patrycja – pedagog / j.francuski
Matłosz Magdalena – j.angielski
Pieczarska Anna – j.angielski
Skaczyło Agata – j.angielski
Sójka Jolanta – j. niemiecki
Teteriuk Alla – j. rosyjski
Wrońska Agnieszka – j.angielski
Zaniewska Iwona – j.angielski
Bartkiewicz Emilia – matematyka
Błaczkowski Lech – matematyka
Ciosek Irena – matematyka
Ławicka Urszula – matematyka
Młyńczyk Marta – fizyka / informatyka
Nowicka Agnieszka – matematyka / fizyka
Pietrucha Grzegorz – matematyka / fizyka
Przytarska Paula – matematyka
Ryczko Jolanta – matematyka
Rzeszotarski Andrzej – informatyka
Siestrzeńcewicz-Bohusz Justyna – matematyka / informatyka
Sromek Dorota – informatyka
Syska Elżbieta – matematyka
Ulatowska Kinga – matematyka
Zatoń Adam – fizyka
Zelkowier Włodzimierz – fizyka
Biernacki Rafał – historia / HiT
Cybula Grzegorz – historia / HiT
Dziedzic Dariusz – historia / wos
Grobara Janina – historia
Jaskólski Zdzisław – historia / wos
Noordenbos Aleksander – historia / wos
Ryznar Katarzyna – wos
Skubisz Anna – historia / wos
Wąsiel-Alberska Anna – historia / wos
Baran Elżbieta – biologia
Haberla Izabela – chemia
Lupa Katarzyna – geografia
Pasiński Damian – chemia
Parys-Wasylkiewicz Magdalena – geografia
Rudy Małgorzata – biologia
Stachulec Aneta – geografia
Szczęsny Stanisław – chemia
Wolna Małgorzata – biologia
Bukowska Katarzyna – wychowanie fizyczne / edukacja dla bezpieczeństwa
Chałupa Robert – wychowanie fizyczne
Kaniuka Marta – wychowanie fizyczne
Michaliszyn Dariusz – wychowanie fizyczne
Michalska Agata – wychowanie fizyczne
Pajor Renata – wychowanie fizyczne
Zaputowicz Adrianna – wychowanie fizyczne
Kacała Agnieszka – religia / przedsiębiorczość
Urban Andrzej – przedsiębiorczość / podstawy ekonomii
o. Cholewa Stanisław – religia
Kacała Agnieszka – religia
Nawojczyk Emilia – etyka
Baran Natasza – pedagog
Cwojdzińska Ewelina – pedagog
Machowiec Patrycja – pedagog / j.francuski
Smolik-Wyczałkowska Małgorzata – pedagog
Bogdał-Włodarczyk Anna – bibliotekarz
Kocińska Katarzyna – bibliotekarz
chevron-downmenu-circlecross-circlechevron-right-circle