PORT – OGRODY DOŚWIADCZEŃ

Program Badawczy realizowany przez PORT – OGRODY DOŚWIADCZEŃ. Centrum Edukacji
Technologicznej to świeże i innowacyjne podejście do poznawania i odkrywania tajników nauki,
a także sposobność zainteresowania przyszłych naukowców dziedziną fotoniki oraz chemii
materiałowej. Naszą ideą jest prezentacja nauki jako ogromnej przestrzeni do rozwijania
swojego potencjału oraz poszerzania horyzontów doświadczeń.

Zobacz szczegóły programu

Uczniowie:

1.Julian Kępiński 3g_4
2. Hanna Dembska 3g_4
3. Ada Mazur 3g_4
4. Kornel Czarnecki 3g_4
5. Dominika Chmielowiec 3g_4
6. Wisława Wanat 2f

systematycznie, co dwa tygodnie w czwartki, od 13 stycznia 2022, biorą udział w zajęciach laboratoryjnych projektu badawczego realizowanego przez PORT – OGRODY DOŚWIADCZEŃ. Przez jedenaście dni drugiego semestru (wg harmonogramu) uczą się w laboratorium naukowym na Stabłowicach – zajęcia na Kampusie – Pracze, ul. Stabłowicka 147 (warsztaty całodzienne).

Jest to dla nich wyróżnienie. Tylko kilka liceów bierze udział w tym projekcie badawczym i z każdej szkoły tylko sześcioro uczniów!