Prezentacja „Wiktoria i jej siostry” Patrycji Wydurskiej z klasy IIIE została uhonorowana NAGRODĄ SPECJALNĄ  ogólnopolskiego konkursu „Poznajmy się”. Odebrała ją razem z bohaterką swojego projektu, Wiktorią.

Konkurs, organizowany przez Koalicję organizacji pozarządowych reprezentowaną przez Fundację Ludzi Otwartej Wyobraźni – FLOW, ma na celu „pogłębienie wiedzy o wielokulturowości naszego społeczeństwa, kształtowanie postaw akceptacji kulturowej różnorodności, rozwijanie empatii i życzliwości młodego pokolenia wobec przebywających w Polsce uchodźców i imigrantów oraz mniejszości etnicznych i narodowych”. W Kapitule Konkursu zasiadały między innymi: Irena Wóycicka (przewodnicząca), Maja Komorowska, Anna Komorowska, Małgorzata Szumowska, Barbara Weigl, Marzena Żylińska.

Wpłynęło ponad 40 projektów  z całej Polski, a Patrycja jest jedyną laureatką indywidualną – pozostałe nagrody przypadły grupom dzieci i młodzieży.

Tutaj można znaleźć prezentację Patrycji.