BEANIA 2023

Pierwszy tydzień nowego roku szkolnego już za nami, a wraz z nim kolejne BEANIA, czyli jedna z flagowych imprez Dwunastki dedykowana pierwszoklasistom. Tegorocznym tematem imprezy były FILMY.

Wejściu w nowe środowisko zawsze towarzyszy wiele stresu, a także wyzwań, dlatego też mamy nadzieję, że tegoroczne wydarzenie pozwoliło na rozładowanie negatywnych emocji oraz łagodne zaaklimatyzowanie się w nowej szkole. Na pewno był to dzień pełen zdrowej rywalizacji, współpracy i integracji klasowej.

Cała impreza przebiegała w bardzo pozytywnej atmosferze. Klasy, które brały w niej udział podkreślały, że bawiły się świetnie, a impreza pozostanie z pewnością na długo w ich pamięci. Trzeba przyznać, że każda z klas wykazała się kreatywnością i niebywałym poczuciem humoru. Rywalizacja była zawzięta, uczniowie dali z siebie wszystko, ale... zwycięzca może być tylko jeden! SERDECZNIE GRATULUJEMY KLASIE 1D !!!

Autor tekstu: Natalia Żukowsk, kl. 4F, Autor zdjęć: Irena Pluta, kl. 2F